Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
van egy fiú,történetesen az osztály társam és nagyon jó haverok vagyunk... év elején költöztek egy utcára tőlünk. sokszor jövünk együtt haza busszal,átjön leckéért meg minden. mindenen röhög és idő közben megtetszett. de elvileg neki más tetszik. mit csináljak?
2011. jan. 31. 20:52
 1/8 Norb66 ***** válasza:
Hát az attól függ miért jön át leckével kapcsolatban. Ha csak jelentéktelen dolgokkal, akkor tetszel neki. A legbiztosabb az ha megkérdezed tőle, és nem emészted ez miatt tovább magad :) Hidd el, holnap kérdezd meg, mert később bánni fogod hogy ennyi időt elvesztegettél, ha összejöttök.
2011. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle: "Meg akarod fogni a mellemet?"


Én tutira venném az adást.

2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: hát már volt rá példa hogy egy haverja volt nála és kiakartak hívni(nemvoltam otthon) meg msn-en mondta h tök jófej vagyok meg h csíp engem :D de ma meg levágta a hajamat...:S és nemis kicsit. szóval nemtudom mivan és rohadtul félek megkérdezni... mert tökjó haverok vagyunk meg minden és nemszeretném őt elveszíteni mint havert.
2011. jan. 31. 21:03
 4/8 Norb66 ***** válasza:
Nem biztos hogy szándékos volt, bár elég nehéz elképzelni ezt a helyzetet, és azt hogy véletlen lenne, de ki tudja. Nem fogod elveszíteni ha nem pánikolsz, kérdezd meg nyugodtan, de úgy hogy nincs befolyás alatt. Ez alatt azt értem hogy nem épp a haverjaival ökörködik, vagy hasonló. Akkor kérdezd meg amikor nyugodt és egyedül van. Sok sikert! :)
2011. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ez ugy történt h megengedte h vágjak 2 cm-et a hajából és vágtam is.és ő is vágott az enyémből csak nem ott ahol akartak xd. az ujjam fölött és azt hitte hogy azt mutatom neki... xD bár szerintem szándékos volt... | szerinted az jó ötlet ha ugy krdezem meg ha buszmegállóban állunk?és csak ketten vagyunk.(nincsenek haverok) vagy inkább hívjam el sétálni valahova?
2011. jan. 31. 21:15
 6/8 Norb66 ***** válasza:
Az attól függ. Én nem ismerem, de ha te úgy érzed hogy alkalmas arra hogy elmenjen veled sétálni, és hogy közben beszélgessetek, akkor jó ötlet. Ha úgy gondolod hogy elhülyéskedné... Bár lehet hogy csak téged akarna szórakoztatni. :)
2011. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy te hány éves vagy? kellenének még tanácsok...
2011. jan. 31. 21:50
 8/8 Norb66 ***** válasza:
17. Csak írd nyugodtan, ha tudok segítek. :?) De mindenképp válaszolok :) )
2011. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!