Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, igaz hogy nem beszéltünk még nagyon sokat, de mikor kérdezzem meg tőle majd hogy szeretne-e velem járni? Első randi végén, ha minden jól ment, vagy még várjak majd vele? Mindenképpen személyesen szeretném, nem neten meg ilyen hülyeségek.
2011. jan. 31. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet ne kérdezz tőle. Majd minden jön magától az első randik után.
2011. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé hülyeség ilyet kérdezni, hogy "naoszt, járunk-e?" Majd kialakul magától. Vagy nem.
2011. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia!Én lány vagyok és tudom mi kell egy lánynak.Ne siesd el.Fontold meg a dolgokat.Nem kell az első randin már megkérdezned.Majd a 3-dik randin megkérdezheted.Kedves neki és főleg ne hazudj!Értékelni fogja ezt.
2011. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bocsika.Kedveskedjél neki.Ezt akartam írni.
2011. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi, és ha simán elhívom hogy találkozzunk a hétvégén valamikor, hogy tudjunk beszélgetni, már az is randinak számít?
2011. jan. 31. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ehh, nem mindegy, minek számít? Elmész, jól érzed magad vele, kész.
2011. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várj vele pár randit, és ne úgy kérdezd meg h járunk? Hanem vagy várd ki mi lesz, vagy rákérdezel hogy te szeretnél többet is tőle, és hogy lehet-e erről szó hogy összegyertek, vagy mit gondol lenne-e rá esély hogy összegyertek vagy valami ilyesmi :)
2011. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Norb66 ***** válasza:
100%
Ne azt mondd neki hogy találkozzunk a hétvégén, hanem: "Volna-e kedved találkozni velem a hétvégén?" Légy vele nagyon kedves, és olyat soha ne kérdezz hogy járunk-e. Ha szeretne veled járni és tetszel neki akkor úgyis elmegy veled akárhova, ha hívod. Ha azt mondod neki hogy épp most láttál lezuhanni egy ufót a szomszéd utcában úgyis elmegy veled megnézni hogyha tetszel neki. :) Úgyhogy meg ne merd ezt kérdezni!! :) Csak nyugi, és légy vele kedves :)
2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

A netes randi for4 :D:D

Multkor pl neten jártam 10el és miután meguntam a szoksásos technikát ,megkérdeztem 1 ismerősömet (csajet) hogy :

-Hallod ,akarsz vélem járni te nő ?

egyből lelépett msn ről ,durva volt :))

2011. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
xD szar lehetett :D
2011. jan. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!