Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennem ilyen esetben?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ilyen esetben?!

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves elég népszerű srác... Külföldön van most, május végén fog hazajönni.. Már ismerjük egymást 2-3 éve,de úgy december közepe óta kezdtünk jóba lenni,és msn-en,facebook-on beszélgetni.. Azóta már olyan szintre lépett a kapcsolatunk,hogy mindent megtudtunk egymásról, és alig várjuk,hogy találkozzunk, mikor hazaér..

Viszont! Úgy vettem észre, borzasztóan népszerű a lányok körében,tehát a normális lányoktól kezdve a 15 éves ribancok is írogatnak neki... A beszélgetésekben viszont egyértelműen látom rajta,hogy piszkosul kíváncsi rám..

Annyi lenne a kérdésem,hogy mivel lehet megfogni,hogy tényleg komolyan engem akarjon..?

Előre szögezzük le, én nem tartozom a rajongó táborába, nem like-olom minden képét és nem írok alá olyan jellegű szövegeket,mint hogy : Nadon cúkórborsócska vagy djága,ez megtoldva 6000 szívecskével...

Teljesen normális,értelmes lánynak tartom magam.. de úgy érzem,kell még valami plussz, hogy összejöjjön ez az egész..

Ötletek?

18/L


2011. jan. 31. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy ő akarjon téged mindenáron. Akkor nyert ügyed van. Amíg rajta múlik, hogy összejöttek-e, addig megvan az esélye, hogy hoppon maradsz.
2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, konkrétan pedig: ne add ki magad, légy titokzatos és ne légy könnyen kapható. A férfiak vadászösztöne olyan dolog, amit könnyű ellenük fordítani úgymond :)


30/F

2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia (:

én 15 éves vagyok de adok egy tippet :D

szerintem beszélgessetek nagyon sokat, ismerkedjetek, és amikor lehet találkozzatok (: kezdeményezz :D te is érdeklődj utána h mik a kedvencei stb..:) nálam bevált :éé

sok szerencsét (:

2011. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél szexis, de ne k*rvás.

Legyél abszolút nőies: Szoknya, tűsarok. Beszélgessetek sokat, kacérkodj kicsit, de ne nyílj meg teljesen. Legyél titokzatos. Ő akarjon téged!!!

2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norb66 ***** válasza:
Legyél olyan amilyen most vagy! Benned pont azt szereti hogy nem egy kis 15 éves r*banc/p*csa vagy, hanem egy érett komoly, de ugyanakkor aranyos és vonzó lány. Ha azt nyújtod amit szeret benned, akkor nem lesz gond. :)
2011. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!