Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire buknak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak a csajok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Dani vagyok, 19 éves srác akinek még sajna nem volt komolyabb bnője eddig. Elsősorban lányoknak szól a kérdés. Szóval, egyetemen tanulok fél éve, kolis szobatársakkal szoktam elmenni bulizni, 4-en vagyunk fiúk. Kettőnknek nincs csaja, a másik kettőnek van. A lényeg, hogy Ádám, akinek van bnője, mint hamar rájöttünk egy nőcsábász (is lehetne, ha nem lenne hűséges). Minden csaj rámozdul egyszerűen. Én sokszor próbálkozok több kevesebb sikerrel. Hozzáteszem nem csak buliban, nehogy azt higgyétek csak egy éjszakás dolgot szeretnék. Nem tudok rájönni mi lehet Ádám titka, láttam már persze ilyen srácokat, de ők mind sportosak, vagy jól öltözöttek voltak, látszott rajtuk valami. De Ádámról ez nem mondható el, vasalatlan kitűrt ingben és lógó farmerben jön bulizni, nem mondanám jó testalkatúnak se, igazából egy számítógépőrült. Talán amit mondani szoktak mások -ezt fiú létemre annyira nem tudom megállapítani- az az hogy jó képű és viszonylag laza, jófej srác. Ezek után kénytelen-kelletlen is arra gondolok, amit az a sok hülye pasimagazin meg önbizalom-fejlesztő és csajozós maszlag leír, az ezer féle tanácsra, így meg úgy öltözz, nézz ki jól, hogyan viselkedj egy lány közelében. De mikor egy csinos barna odalép Ádámhoz, legszívesebben zsíros, pattanásos arccal, XX-es pólóban, lenyűtt tornacsukában mennék csajozni, úgy érzem mindegy. Lányok nem értelek titeket és szerintem nem is foglak soha. A kérdésem: mi tetszik nektek egy Ádám típusú srácban? Mellette már-már önbizalom hiányos lettem, habár én tényleg nem vagyok olyan jó képű gyerek, de a barátok szerint nagyon kedves, humoros vagyok nem gáz ahogy kinézek, szeretek a társaság középpontjában lenni. Kíváncsi vagyok néhány női válaszra, habár eldöntöttem ezentúl mit fogok tenni: nem fog érdekelni mások mit gondolnak rólam, akár egy lány is az, az fog érdekelni, hogy én mit gondolok magamról és kit akarok magam mellé. Nem fogok azon aggódni , hogy vajon ez most jó lépés volt-e a lány előtt, hanem teljes önbizalommal élvezni fogom az ismerkedést. Nem fog érdekelni Ádám, lehet hogy szeretik a csajok, de nem fogom irigyelni, én is tudok olyan lenni mint ő, bárkivel elbeszélgetek. Szerintetek az új módszer mennyire lesz hatásos?
2011. jan. 31. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejts el mindent,ha megtetszik egy csaj akkor szedd össze és kész. CSaaaaaaaaapj le ráááááááá :D
2011. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el Ádámot, te te vagy, és magaddal foglalkozz. Legyél tökös, és menj oda a lányhoz aki tetszik neked a buliban, mert én lányként azt tapasztalom, hogy a fiúk nagyon nem mernek ismerkedni.


A kérdésre vissza térve, hogy mire buknak a lányok.. Más nevében nem beszélhetek, de én szeretem ha egy férfi férfias, és érezteti velem hogy én vagyok a nő, nem tolakodó, és nyomulós, de oda jön és megszólít, jól el lehet vele beszélgetni, és legyen meg a közös szimpátia.

Hajrá!(:


18/l

2011. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, aztán ne felejtsd el leírni ide az eredményt. Engem is érdekelne.
2011. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bu*ikra
2011. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen ikra? xD
2011. jan. 31. 23:38
 6/8 A kérdező kommentje:

mostantól tökös gyerek leszek ;)

kezdetét veszi a s.zarjuk le Ádámot, legyünk minden csajjal jófejek hadművelet. remélem sikeres leszek :)

2011. jan. 31. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

B.uzikra gondolt..

Nem kell leszarni, csak magaddal foglalkozz! Hajrá, és tényleg számolj be az eredményről:)

18/l

2011. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénzed, az a tuti! Ha pénzed van, akkor már megvan a csaj.
2011. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!