Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor feltett kérdés tudom, de van benne egy csavar. Normális lányokkal szeretnék ismerkdeni, szóval diszkó, internet kilőve. Vannak olyan helyek, ahol lehet komolyabban ismerkedni?
2011. jan. 30. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez jókérdés énis ezzel a problémával küzdök
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mad a sors elintézni nyugi:)
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
majd*
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
könyvtár, suli, csak úgy város, baráti pizzázás, stb
2011. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:
Azeroth világában.
2011. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van hobbid? úgy a legkönnyebb.


én kutyás vagyok, kutyás rendezvényeken illetve kutyasétáltatás alkalmával is találkoztam már olyannal, akivel később összejöttünk. a "kutyás" szó persze helyettesíthető a "vasútmodellező", "bélyeggyűjtő", "hüllőtartó", stb. fogalommal.

2011. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rendes lányokat akarsz akkor templomban. Ha kevésbé akkor könyvtárba. Ha kevésbé akkor szolid városi rendezvényeken. Ha kevésbé akkor hétvégenként kávézókban. Ha még kevésbé akkor kurát találsz...
2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Irány a parkba sétálni vagy ülj be egy kávézóba. Ha normális barátnőt szeretnél ne járj a "tömeg" helyekre.

Nekem sikerült :)

2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:

"Ha nagyon rendes lányokat akarsz akkor templomban."


Megoszlanak a vélemények. :) Tudnék olyat mesélni, amit nem hinnétek el... (de nem fogok, mert beazonosíthatóak lennének a résztvevők)

2011. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én személy szerint azt javasolnám, hogy tanulj meg valami jó társastáncot és disco helyett járj olyan helyre ahol mondjuk salsa-t táncolnak. Hidd el ott sokkal értelmesebb lányokat fogsz találni és simán felkérhetsz bárkit, hogy táncoljon veled és azért a lányok oda vannak egy jó táncosért. (tapasztalataim alapján, persze mindig vannak kivételek.)
2011. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!