Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén: duci csajoknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: duci csajoknak csak nyomi pasik járnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én is ilyen testalkatú vagyok, plusz hófehér szeplős bőr és még pattanásos is.. gondolhatod .. :)

De még is van barátom, és nyugodtan kijelenthetem hogy a 900 fős suliban a top 10 pasiban tuti benne van :) Szóval ez egyáltalán nem így van :) ha aranyos vagy, nyitott, és rendesen viselkedsz kifoghatsz egy jó pasit ;)

2011. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
63%
Teltebb, de még a bőven jó. Nem modell alkat, de kis poci és vastagabb comb, nagyobb fenék ugyanúgy szexi, csak legyen feszes. :)
2011. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
sunáznám :D
2011. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
60%
nőiesen telt, duci, kövér, és zsírtenger négy nagyon is különböző kategória :D nem mindegy, melyikbe tartozol.
2011. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Hú, bocsi, most láttam a képeket.. hát ha te így nézel ki, minden vagy, csak duci nem. ;-) Minden álmom egy ilyen csaj!
2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
60%
Ennek a lánynak gondjai vannak a pasizással? nem hiszem...
2011. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

DE ha mondjuk össze kellene hasonlítani ezekkel a lányokkal (alkatra)?


[link]

[link]

2011. jan. 30. 16:47
 18/35 anonim ***** válasza:
80%
Hát kövezz meg, de én inkább az általad ducinak mondottat választanám. :D
2011. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
25%
ne higyj ezeknek. egy kicsit duci vagy, de egyáltalán nem vészes. kicsit diétázol és/vagy sportolsz, és akármilyen jó pasit foghatsz magadnak, ha a belsőd is meg van hozzá:D
2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem cseppet sem vagy duci. Egy kis husival nincs probléma, és hidd el, a gebe lányok nem szerencsések. Ez az állapot pont jó, ami neked van, akiket bemásoltál... Mindegy is. A lényeg, hogy ne hasonlítgasd magad, mert ez egy olyan mély gödör, amiből kijutni sosem tudsz, mert mindig vannak szebbek és szebbek, vékonyabbak és még vékonyabbak, nagyobb mellűek és még nagyobb mellűek, kerekseggűek és még kerekebb seggűek... Szóval fogadd el magad, vagy tegyél azért, hogy tetszél magadnak. És hidd el, a fiúk nagy részének semmi baja sincsen azzal, hogy ilyen egy lány.
2011. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!