Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Most elriasztottam?

Figyelt kérdés

Sokat szeretek értékelgetni az iwiwes csajok és pasik alkalmazásban. Kb. szeptemberbem rámirt egy lány, hogy "mi a következő lépés? :)" és akkor megirtam neki, hogy sajnos semmi, mert csak böngészgetek itt, és hát akkor volt is egy esélyes, akivel akkor megpróbáltam helyrehozni valamit...

nade 2 hete irtam neki újra, hogy mostmár lehet következő lépés (persze nem csak ennyit), és mivel 25F vagyok, ő 24L, nem akartam semmilyen MSN stb hülyeséggel nyomulni, abból már kinőttünk, kávézni hivtam. Persze kértem, hogyha nem akar következő lépést, akkor azt irja meg.

Ennek már 2 hete és nem válaszol... nade ő irt rám először, hogy lehet e következő lépés... most ilyenkor mivan?


2011. jan. 29. 14:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"ha vki szeret és nem-et mondasz majd végül félév mulva ráirsz hogy: hmm meggondoltam magam"


most erre mit mondjakkk? :D na, hajszálpontosan azért ez nemigy van, mert ő idegenül irt rám, tehát nem szerethet... ÉN szerettem akkor egy lányt, de tényleg! És el akartam inditani vele valamit. Sokat sirtam emiatt.

2011. jan. 29. 23:55
 12/17 anonim ***** válasza:
De LOL már. Most nem szeretted attól még bele mehettél volna, hogy hátha lesz valami. 25 évesen meg csak te se gondoltad komolyan hogy majd heteket vár rád.. Viszont a kávé jó ötlet volt. MSN az gagyi lett volna, így elsőre.
2011. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja + főleg úgy hogy ő irt rád. ccc
2011. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
értem. Most akkor mit csináljak? Nem azt vártam, hogy hassa meg, amiért megint kerestem... de most jó lett volna egy másik nővel kavarni??? Most irjam meg hogy "sajnálom ha félreérted, tényleg komolyan gondoltam ,válaszolnál?" mert az megint megalázkodás, erőltetés szagú, és idáig SOSE JÖTT BE!
2011. febr. 4. 15:37
 15/17 anonim ***** válasza:
nem ijesztetted meg, csak nem fog rád várni egy örök életen át... mit vártál ? de tényleg ??
2011. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát most már semmit. Legközelebb majd gondold komolyan.
2011. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem riasztottad el csak elszúrtad
2011. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!