Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted ki a leghelyesebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AĐA kérdése:

Szerinted ki a leghelyesebb? Kit választanál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


szerinted? :) 14/L


2011. jan. 28. 10:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
oké...majd megkérdem....amúgy én meg hizni nem tudok:D adhatnál pár kilót :) igy mindkettem jól járnánk
2011. jan. 28. 11:12
 22/55 Deeb válasza:

szerinetm az elso nagyon helyes ^^ v is nkm bejon

amugy a negyest en sem tom megnezni :| pedig van facebookom :|

bizti rossz a link

2011. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 paininini válasza:
Az utolsó, mert az épp nem érhető el
2011. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
itt az utolsó: [link]
2011. jan. 28. 11:30
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezeket a g*ci vasalt hajú szörnyeket válaszd.. válassz egy gyúros rövid hajú retro boyt... inkább legyél konzervativ mint egy zebra amin minden vasalt fejű emos átmehet
2011. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

ez a komment xD

bocsi de nem az esetem azok a gyúrós tipusok (legalábbis most még nem)

2011. jan. 28. 11:33
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne az első helyes?? ezt honnan állapítottad meg?? Nem is látszik az arca. Nagyon szomorú ez az egész mai fiatalság hogy a fiúk lassan nőiesebben néznek ki mint a lányok. Azt hittem már végre lecsengett ez az "emo" korszak, és a fiúk nem akarnak minél búzássabban kinézni, és a lányoknak nem ez tetszik. Egyszerűen nevetséges. Remélem mindegyik kinövi és elkezd majd férfiasodni v vmi....bár az is biztos, ha az én fiam így nézne ki, én elbeszélgetnék vele..
2011. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amíg igény van erre női részről (mint a kérdező esete is mutatja van rá igény), addig lesznek is ilyen fiúk.
2011. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
mindegyik fúj....bár az elsőt meg a negyediket nem tudom megnézni mert nincs facebookom,de tuti azok is fújok....
2011. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél sokat, vonj átlagot a középső kettőből és megvan az első meg a negyedik.
2011. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!