Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőim mind arról álmodoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim mind arról álmodoznak, hogy csókolóznának a suli leghelyesebb fiújával. Én viszont nem bírom elképzelni magam valakivel "csókolózva". Ez természetes?

Figyelt kérdés
A barátnőim mind arról álmodoznak hogy csókolóznának a suli leghelyesebb fiujával. Én viszont nembirom elképzelni magam valakivel "csókolózva". de már 14 leszek okt-ban. sőt, tetszett egy srác, és neki is én, és megkérdezte h járnék-e vele. és én annyira beparáztam h nemet mondtam. még azt sem tudom elképzleni h megfogjam egy fiu kezét. (kiskoromban duci kisláy voltam, és igy sose voltam jóban a fiukkal -alsóban- lehet ennek is köze van hozzá? )
2007. aug. 14. 15:26
 1/3 anonim válasza:
Nem kell parázni a srácoktól :) És az, hogy milyen voltál kiskorodban ne befolyásolja további életed. Az nem baj ha te nem képzeled el, hogy milyen lenne, ha ez és ez megcsókolna.
2007. aug. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még csak éretlen vagy ezekhez a dolgokhoz(nem bántásból mondom)majd ha érett leszel rá kivánni is fogod ezeket a dolgokat.
2007. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

14 évesen nekem sem jutottak eszembe a fiúk. Nem is érdekeltek, még utána sem igazán. Talán érettlen voltam hozzá, és nem is foglalkoztam velük. Ne aggódj, lehet későn érő típus vagy. Az első fiúval való kapcsolatom nekem 18 évesen volt, 2 hónapig tartott. Azóta - 26 vagyok - 4 kapcsolatom volt. Jelenleg gyereket várok élettársamtól. Látod semmi gond nincs azzal, hogy ennyi idősen nem érdekelnek a fiúk.

2007. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!