Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel ezt a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel ezt a csajt?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba jár egy csaj. 15 éves.

Nagyon szép, nagyon szép cicikkel, okos, jól tanul.

Kb. 3 hónapja szakított a pasijával, aki cigizett, meg piált is. Nem is értem miért kellett neki?!

Én nem cigizem, nem is piálok, nem vagyok tele ragyákkal, nem vagyok vézna, se szemüveges.

Valami tipp hogyan kéne randiizgatnom vele?


2011. jan. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
gyújts rá,vágjbe egykét sört és uccu
2011. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Írj rá emesenen meg fácsén. Tuti módszer. Meg pókold. Meg komizd.
2011. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Lájkold a f@szbúkon a ti korosztályotok most ott éli az életét...

De a cicijei helyett inkább a táblára koncentrálj a suliban, mert aztán meg huszonévesen ott leszel seggbután, és nem lesz állásod, nem lesz pénzed, nem fogod tudni elvinni randira a szép cicis lányokat és leendő családod nem tudod majd eltartani.

2011. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Facebookon csak azok vannak akiknek nincs jobb dolguk. Amúgy középfokú angol,német,orosz nyelvvizsgám van, úgyhogy annyira hülye nem lehetek.
2011. jan. 27. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
15 évesen 3 nyelvvizsga, na ez vagy egy kbaszott nagy hazugság, vagy ha igaz akkor esélyed sincs a csajnál xD
2011. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne igaz? Németet nyolc éve tanulom. Oroszt másfél, de heti 13 órába. Angolt pedig tanfolyamon tanultam fél évig heti 12 órába.
2011. jan. 27. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
brutál nyelvi iskolába járhatsz de mindenesetre grat a nyelvvizsgákhoz
2011. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én osztálytársal nemjárnék.meg a lányok a rosszfiúkat szeretik azér a cigis piással jártt..de ne cicikre menny szerientm
2011. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!