Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel a csajt?

Figyelt kérdés

Tudom, sokszor volt ilyen, vagy legalábbis hasonló kérdés, de most tuti tippek kellenek!! :)

Az van, hogy van egy nagyon jó csaj, tök normális, ilyen bulizós stílus, és én szeretném meghódítani a szívét, DE nem csak egy éjszakára!! ;) Hanem már tényleg kellene egy lány, mert rossz egyedül!! :( Rossz nézni, hogy mindenkinek sikerül, nekem nem!! :( Az egyik haveromnak is ilyen gondja volt, de vasárnap volt nálam party, és egészen egymásba voltak bújva meg minden, szal neki is sikerült!! Tegnap voltak ott a csajok, a lány is ott volt, és alig mertem megszólalni, és épp ez az, mert nem mindig van így, valamikor tökre tudok pörögni, pl bulikba!! Holnap lesz egy nagy buli ismimnél, és ott lesz a csaj!! És kellenének tippek, hogy hogyan lehetnék urrá a "félelmemen", és én merjek odamenni hozzá, én tegyem meg az első lépést, stb....

Am ha szükséges adat, kicsit mackósabb testalkatú vagyok, de mondták hogy arcra nagyon helyes vagyok, és túl duci se vagyok, meg tudom hogy néhány csajnak bejön a mackó testalkat!! ;) Ja és a csaj is kicsit húsosabb amúgy, de nem érdekel, mert nagyon teccik, főleg ahogy mosolyog!! :)


17/F


2010. aug. 26. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Angeli válasza:

azt nem irtad hogy a csaj hány éves na de mind1

sztem próbáld magadnak azt mondogatni hogy ugyis sikerülni fog de persze magadba és igy felül tudsz kerekedni a félelmeden akkor próbáld magad közelébe tartani pl hivd oda magadhoz táncolni vagy ha a barátnőjével van akkor mond az egyik barátodnak hogy mennyetek oda hozzájuk táncolni.Hát jó lnne valami infó arról a buliról mert igy nem tudom hogy milyen lessz adj egy kis infót aztán folytatom:

2010. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj rá úgy, hogy lesz@rod. Azért félsz, mert már tisztára elképzelted, hogy összejössz vele, mindent mocskosul beterít a szerelmetek, meg már az esküvőt tervezed.

Ő is csak egy csaj. Ha nem jön össze, találsz helyette egymillió másikat. Így gondolj rá.


17/F

2010. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a csaj 15 éves

na szal, házibuli lesz, és ugy lesz, hogy a csajnak a barátnője azzal a haverommal kavar, akit írtam a kérdésbe, hogy a bulimon egymásba voltak bújva!!


na mind, lesz tánc is, közben simulós tánc az OK!! Meg lesz medencézés, na ott nem tudom hogy mit kezdjek a csajjal!! Lesz vizipipázás, ja és lesz pia, szal talán kicsit lazább tudok majd lenni!! ;)

am köszi a segítséget!! :)

2010. aug. 26. 08:39
 4/10 almakörte ***** válasza:
Ha ennyire parázól akkor egy kis alapozás, nem kell hogy síugróra idd magad, csak annyira hogy ellazulj, aztán hiddel minden más lesz, megnyílsz majd, dumáltok táncoltok akármi, aztán lehet bármi, majd kiderül hogy kölcsönös-e:) Csak tényleg ne parázz az a lényeg és ne görcsösen csináld hanem csak lazán és magadat add!=)
2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 almakörte ***** válasza:
Ja és sok sikert! F/22
2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

OK!! :D

köszi szépen a segítséget és a biztatást!! ;)

2010. aug. 26. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
a buli után hívd fel mondjuk másnap, vagy két nap múlva, h találkozhanátok. ha belemegy, akk már sokkal könnyebb lesz
2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok azaz Angeli

Légyszi irj hogy mi lett :)

2010. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az lett végül, hogy igaz, nem jöttem be csajnak, de mégis smároltunk meg simogattam, de a beszélgetés közben mondta, hogy ő rövid kapcsolatos!! Ez kicsit furán érintett, de azért csókolóztunk tovább!! ;) De mostmár van egy másik lány is, akivel első látásra szemeztünk vagy 5 percet, ő mélyen a szemembe nézett, és fordítva is!! És hol, ....suliban könyvosztáson...:) És jól alakulnak a dolgok kettőn között, sok mindent szeret ő is amit én is, és mondta, hogy legközelebbi bulira majd jön le, és mondta , hogy nem tudja merre kell, mondom lemegyek én érted a világ végére is!! ;) Szal sínen vagyunk, tán egy kicsit nyálas vagyok ilyen téren, majd kicsit visszaveszek ma ha beszélünk!! ;) Telószámot ő is könnyedén megadta + msn címet is!! (Sőt, a bulis csaj magától beleírta a telószámát a telómba!!) ;) :O Anélkül hogy kértem volna!! :D

A mostaninak van ugyan pasija, de mondta hogy szakítani fog vele, mert sokat veszekednek...és ezt kibeszéltük, pedig ELSŐ BESZÉLGETÉS VOLT, ami 3 órán keresztül tartott!! ;) És mondta hogy megint szingli lesz, én erre hogy majd talál vkit!! Rögtön rávágta hogy :vagy más talál meg engem!! ;) Meg kibeszéltük egymást, hogy mit gondolunk egymásról, és azt mondta nagyon bír és majd a TÖBBI ELDŐL A SULIBAN!! ;) :D Tehát sínen vagyok!! ;)

Tényleg, milyen igaz, hogy ott talál rád a "szerelem", ahol nem keresed, tökre váratlan helyen!! ;) :) (suli-könyvosztáson::--nem gondoltam volna) és már ott bent megnevettettem , és mosolygott meg szemeztünk!!!!! ;)


MINDEGYIKŐTÖKNEK KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET, NAGYON SOKAT SEGÍTETTETEK!!! ;) :D Thanks!!! :)

hali :)

2010. aug. 29. 16:42
 10/10 Look At Me Now válasza:
ahaha na együtt vagytók még? vagy sikerült felszedni egyáltalán?
2017. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!