Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni hova menjünk? Sürgős!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni hova menjünk? Sürgős!

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kitalálni, pedig a barátom rám bízta, hogy most én találjam ki, hogy hova is menjünk ma...... összesen 2 óránk lesz együtt, de valamit csinálni kéne.... legutóbb is csak a kocsiban ültünk, és beszélgettünk! Nekem az is jó volt, csak biztos neki az unalmas lenne, vagy nem tudom!

Szóval?? Várom az ötleteket, köszi szépen!!!! :)


2011. jan. 27. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy unalmas lenne e. :-)

Vajon a padon ücsörgő párocskák unatkoznak? Aligha hiszem.:)

Hol laktok? Sétálgassatok, biztos van ott vmi park vagy akármi. Nem kell DisneyLand-be vinni. :-)

2011. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

korotok???

amúgy szerintem sétálgassatok, menjetek cukiba vagy valami... te jó ég találj ki valamit, ami neked is és neki is szimpi lenne...

2011. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mozi? mondjuk az 2 óra alatt necces :/

vagy menjetek a váci utcába/vörösmarty térre (vagy ott már nincs semmi? :s)

esetleg jah, cukrászda/kávézó, bár ott is 'csak' beszélgetni lehet

2011. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!! Végül a kocsiban voltunk, és beszélgettünk!! :) Ő akarta így!! :) Szóval jól sült el ez a randink is!! :)

De legközelebb egy cukrászdát fogok ajánlani neki :)

2011. jan. 27. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!