Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Expressz Help pls! Hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Expressz Help pls! Hova menjünk randizni?

Figyelt kérdés

Az ötletem a park, meg séta volt, de esik ez a sz*r szemét eső, minden tiszta sár megint...:S

Kávéház meg snassz lenne, mert az előző 2 randin is ugyanott voltunk, és csak ez az egy ilyen hely van. (kisvárosban lakok, nincs pl. malom, meg egyéb ilyen bevásárlós andalgós központ, kávéház is ez az egy, kocsmába meg milyen lenne már randizni....:S

Hozzánk, ill hozzájuk nem mehetünk.

De még azsem jó hogy sétálunk a városban, mert sz*rrá ázunk...

Akkor mégis mit?

Mozi nincs, esetleg tudok 1 kissé hangulatosabb kocsmát, de az is kocsma...:S

Vmi 5let?

Kocsim nincs, tehát a kocsikázás is kilőve.

K*rva esőnek is mé most kell esni??????!!!!!!!

van 1 órám hogy kitaláljam mit csináljunk ...:S


2011. jan. 14. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd át hozzád :)
2011. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a kérdező írta, h egyikükhez se tudnak menni.

3 megoldás van:

1. Kibírjátok még ezt az egy alkalmat h megint kávéházba mentek.

2. Kipróbáljátok milyen a kocsmában.

3. Nem mentek sehová, és nem is taliztok.

2011. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fülünyúl ***** válasza:
Mivel mindent kilőttél, ami lehetőség van abban a kisvárosban, ezért ötletem sincs. Menjetek át egy másik városba busszal, de ugye esik...
2011. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hangulatos kocsmával nincs semmi baj. Nem kell lerészegedni, egy-egy sör, vagy koktél, vagy vmi. Mondjuk nem tudom, hány évesek vagytok.
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 18, csaj 17

MOst mondjam le a talit? ígyis másfél hete hogy nem találkoztunk...:S

2011. jan. 14. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mond le :S Esőbe sétálni meg igazán romantikus :)(leszámítva a megfázást :S) vagy igen menjetek át másik városba/faluba ahol van vmi mozi v nemtom :S
2011. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

végülis sétálgattunk, elvoltunk.

Hamar eltelt az idő, hálistennek, sztem észre se vette, hogy nem ültünk semmi romantikus helyen, csak egymással voltunk elfoglelva...

nah legközelebb ugyanez a sétálgatás, csak rem jóidőbe és mondjuk a duna parton, meg egy hangulatos vendéglőszerűségben...

2011. jan. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!