Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, mindketten 16 évesek vagyunk. Össze szeretnék jönni vele, de nem tudom, hogy hogyan kérdezzem meg Tőle, hogy szeretne-e velem járni. Volt már barátnőm, de az csak a véletlen műve volt. Úgy érzem, hogy teljesen béna vagyok a témában. Légyszi írjátok le, hogy hogyan kérdezzem meg, hogy szeretné-e!

Előre is köszönöm:)


2011. jan. 26. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell egyből letámadni(: Hívd el egy forrócsokira, moziba, vagy valami; D
2011. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy azért már elég régóta ismerem és taliztunk is 1-2-szer szóval nem támadnám le semmiképp:DDD
2011. jan. 26. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
addig oké, hogy elhívom valahova de mit csináljak fogjam csak meg simán a kezét, vagy mit mondjak neki?
2011. jan. 26. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerezz önbizalmat, viselkedj úgy, ahogy a szived diktál. Ennyi, nincs túlkomplikálva a dolog, a félelem csak visszatart és hátráltat, nem érsz el vele semmit. Túl kell lépni az alaptalan félelmeken, és azt mondani:Én kiállok az igazamért, és ha kell megvédem, ahogy a szeretteimet is. Nem nagy kunszt.
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha ő nem szeretné attól még maradhatunk jó barátok hogy megkérdeztem vagy inkább többet hozzám se szól?
2011. jan. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!