Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baja? Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Komoly választ pls.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb egy hónapja ismertem meg.

Azóta minden nap beszélünk msn-n (elég sokat).

Azóta már találkoztunk és szintén nagyon jól elvoltunk ...utána kb 3 napig ugyan olyan volt mint régen de az utóbbi két napba nem ír rám mindig nekm kell ráírnom.

Am tegnap beszéltük meg hogy megint találkozunk .

Azt hiszem szerelmes vagyok ebbe a lányba de nem tudom mire vélni ezt a két napja tartó beszédingadozást .


2011. jan. 25. 22:27
 1/5 Moszuke ***** válasza:

tőle kérdezd meg.

és idő előtt ne legyél belé szerelmes.. előtte ismerd meg picit.. nem kell nagyon.. csak egy picit kérlek! ne a k*rva msn.. izéé mind1.

te tudod. tső

2011. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát haver, vannak ilyen lányok,ismertem én is egy pár ilyen hölgyet: elõször beszélgettünk aztán rá egy-két napra mintha nem is ismernénk egymást.

Próbálj vele jobban szóba elegyedni. Ha egy idõ után többször is ezt csinálja, akkor hagyd ott.

Hány éves a lány? (bocs h megkérdezem)

2011. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiúnak kell ráírni a lányra, udvarolj neki inkább szerintem, ne várd el, hogy a lány fusson utánnad!
2011. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem is várnám el ezt tőle és én írtam többször rá akkor is de néha ő is rám írt amikor én pl nem.

Am 16 éves a lány és nem msn-n ismertem meg találkoztunk már párszor de úgy hogy csak kettesbe abból még nemvolt sok ...

2011. jan. 25. 22:39
 5/5 magicc* válasza:
először is az mindenkinek megy,hogy rámírt msnn,elhívtam randira msnn,ráírtam msnn.hát basszátok meg,miből gondoljátok hogy msnn minden sikerülni fog?elmondom neked hogy nem.mivel én is lányból vagyok,és tapasztalom gyakran hogy msnn hívnak el valahova,interneten keresztül dobálóznak a szeretlekekkel aztán élőbe lepkeszar,megszólalni se tudnak.ha tényleg szereted,akkor a saját érdekedbe legyen már annyi eszed hogy élőbe odamész,beszélgettek és felhozod a témát,lenne e kedve valahová eljönni ilyenkor egy kisebb csokit vagy virágot nem árt ha viszel..ha igen,akkor nem azt mondod hogy akkor msnn megbeszéljük..hanem vagy ott rákérdezel hogy ez és ez jó?vagy felhívod (elkéred a számát)..ha nemet mondd akkor nyilván barátként szeret.itt most a legfontosabb hogy ne csak virtuálisan beszélj vele,hanem igazából legyetek többet együtt,és ne a gép előtt görcsölj hogy mikor jön fel az illető.a lányok tisztelik ha a fiúk bevallják érzéseiket,és egyértelmű hogy neked kell lépned.szóval szerintem törekedj még több közös pillanatra:) remélem segítettem valamennyit,sok sikert:) L/15.
2011. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!