Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még több is ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még több is ezek után?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja ismertem meg egy pasit, aki előre nagyon szimpatikusnak tűnt, sok közös témánk van, sokban egyezik a véleményünk. Randiztunk is párszor, udvarias, figyelmes, humoros, romantikus, megbízható... tulajdonképpen semmi gond nincs Vele és épp emiatt dilemmázom.


Már amikor első alkalommal találkoztunk, akkor is furcsa volt, de betudtam az ismeretlenségnek, de utána minden randin ugyanaz. Kedves, szimpatikus, jól érzem magam vele, de semmi extra, semmi olyasmi amit pl. az előző barátomnál éreztem.


Lehet ez az ő nyugodt kisugárzása miatt van? Őszintén, nem szeretnék vad pasit magam mellé, mégis különös ez a hosszú egyedüllét és az előző után.


Ti mit tennétek? Megmondanátok neki?


2011. jan. 25. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, h nem tetszik a külseje. Hanyagold inkább, és mondd meg neki, mert így nem lehet belőle semmi.
2011. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeem, nem erről van szó, legelső alkalommal ezért figyeltem fel Rá :) A többi mintegy bónuszként jött.
2011. jan. 25. 20:52
 3/3 anonim válasza:

ti nok milyen komplikaltak vagytok...

bar eddigi tapasztalataim es a leirtak alapjan, az lehet a problema, hogy nem latsz benne semmi kihivast, semmi elterot, a nok mindig keresik a ferfiban a hibat, es ha nem talalnak akkor az nagyon frusztralja oket, ha minden tul egyertelmu, abban nincs semmi olyan ami megfogna. szerintem felejtsd el, nem valoszinu h valaha is szerelmes leszel bele, ez inkabb a tipikus barat...


bocs az ekezetekert, nem all modomban hasznalni oket.

2011. jan. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!