Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Jól jönne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Jól jönne a segítség. :/

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy hogyan hívjak, és hova egy lányt randira? még sose csináltam ilyet, de annyira szeretem, hogy nem akarom megvárni míg valaki másé lesz. sok vágy hajt, pl az első csók is ^^ de nemtudom mit hogyan csináljak :S
2011. jan. 25. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Olyan terepre hívd, ahol te is otthonosan, természetesen mozogsz. A falubeli bowlingozó helyen lehet, hogy belefuttok ismerősökbe, barátaidba- gondold át, hogy zavar-e, ha leveszik rólatok, hogy itt most bizony randi van, vagy nem lenne gond neked ez a helyzet.

Legyen olyan része a randinak, ami egy kicsit nyugisabb, vagyis nem vagytok mozgásban (sétáltok, sportoltok, stb), hanem leültök valahova kicsit dumálni. Ilyenkor jön el a remek pillanat, hogy egy-egy "véletlen" érintéssel tudasd vele, hogy tetszik. Érj hozzá a karjához, ahogy magyarázol neki, simítsd ki a haját az arcából, vagy ilyesmi. Szerintem csókolózni még nem kell, legyen meg a "lépcsőzetes izgalom" a többi randira is. Elég egy arcra puszi a búcsúzáskor.

2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... jaj, meg nem kérdezd, hogy akkor most jártok-e? Az olyan illúzió romboló. Mondd, hogy nagyon klasszul érezted magad vele, és már van is ötleted, hogy legközelebb mit csinálhattok együtt. Ezt elmondani, plusz egy gyengéd puszi az arcára már jelzi, hogy nemcsak haverkodni akarsz vele.
2011. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem varj a masodik randiig.Mert ha a masodik randiba is belemegy akkor tuti,hogy bejosz neki.Akkor mar nyugodtan megkerdezheted.Nekunk konnyu dolgunk volt mert en imadok beszelni es vegig csacsogtam az egesz randit,de azert nallunk is vannak kinos csendek.De ha mar kezen fogva mentek ez a csend nem is annyira kinos.Addig meg raktarozz be temakbol.Elso voltam:P
2011. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :D már kevésbé félek attól hogy elhívjam valahova :D am ezzel én is ígyvoltam, hogy első randin nem érdemes megkérdezni, de úgyvoltam inkább a tapasztaltabbaktól kérek tanácsot :D
2011. jan. 25. 18:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.En is csak 14 eves vagyok.Nyugi mert semmi kulonleges nincs benne.Kellemes dolog hogy olyannal vagy akit szeretsz es nem kell ragorcsolni.Hajra es ha barmi kerdesed van nyugodtan kerdezzel mert szivesen segitek:)
2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oké köszi :D de egyenlőre kifogytam a kérdésekből :D ha majd lesz akkor még teszek fel itt :D
2011. jan. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!