Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Jól jönne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Jól jönne a segítség. :/

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy hogyan hívjak, és hova egy lányt randira? még sose csináltam ilyet, de annyira szeretem, hogy nem akarom megvárni míg valaki másé lesz. sok vágy hajt, pl az első csók is ^^ de nemtudom mit hogyan csináljak :S
2011. jan. 25. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso randi legyen rovid es utos.Ezt arra ertem,hogy peldaul kiserd haza a lanyt es legy bator mert ha te is bejosz neki tuti csok lesz a vege.Legyel magabiztos es higgy magadban,mert ha nem bizol magadban nem jutsz majd egyrol a kettore.Ha mar van nemi tapasztalaltod csajozas teren nem kell parazni,ha viszont nincs a legjobb tanacsom hogy kerdezd a tapasztaltabb barataidat vagy nyugodtan kerdezhetsz tollem is:)En az elso randim elott nagyon ideges voltam es a tapasztaltabb baratnoim segitseget es tanacsait kertem.Az otodik randin meg mar nem is izgultam.Az elso csokon tulesni nehez aztan a tobbi jon magatol.Sok szerencset kivanok neked:D
2011. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Számos randival a hátam mögött nyugodtan kijelenthetem, hogy minden randi előtt izgul az ember. Ha szívét-lelkét beleadja egy ügybe az ember, akkor az izgalom természetes velejárója a dolognak - ha fontos a cél, az izgalom még motiváló erő is lehet.

Hívd meg forró csokizni, télen jól fog esni beülni egy cukrászdába. A csók pedig ne úgy lebegjen a szemed előtt, mint Damoklész kardja - ha kölcsönös a szimpátia, előbb-utóbb elkerülhetetlenül jön majd a csók.

Sok sikert!

2011. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát nemi tapasztalatra még nem nagyon vágyok :D 14 évesen szerintem korai lenne :D elcső csók, meg kíváncsi vagyok milyen ha pl valaki átölel (persze nem fiú xD) mert utoljára nem is emlékszem mikor volt olyan :D meg tudni szeretném milyen valakivel kézenfogva menni az utcán ^^ de nemtudom hogy hova hívjam el :/ vagyis hogy mitől lenne olyan "ütős" randi azt jólenne tudni mert ahogy írtam, tapasztalatom nincs benne :S
2011. jan. 25. 17:27
 4/16 A kérdező kommentje:
am meg köszi a segítséget mindkettőtöknek :D de aki akar majd még írni nyugodtan írhat :D jobb meghallgatni több tanácsot :D
2011. jan. 25. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.Utos randi barmitol lehet.Ahogy mondta az elso valaszolo add bele szived-lelked es akkor tokeletes lesz.A legfontosabb mindig add onmagad.Peldaul hivd el egy setara,parkba vagy gyorsetterembe.Legyel bator!De akkor sincs baj ha elso randin nem csokoloztok.Peldaul az en elso randimon csak arcrapuszi volt.A kovetkezo randin szajrapuszi.Es a harmadikon csokolozas.Nem kell elsietni.Nekem is a mostani az elso komoly baratom.Vele mendtem eloszor kezen fogva a masodik randin.Vele csinaltam mindent eloszor:xMar 2 es fel honapja jarunk:DSok sikert neked is.Es tartos kapcsolatot kivanok:)
2011. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
belefogod adni mindent amit csak tudok ^^ szerintetek ha pl elhívom városba bowlingozni, vagy itt faluban van teke lehetőség esetleg pizza? szerintetek?
2011. jan. 25. 17:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha sportos a csaj mindenfelekeppen jo a bowling es a teke.De ha nem kedveli a sportot beullhettek pizzazni.Elso voltam:D
2011. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát msn-en elég gyakran bowlingozunk :D arra gondoltam hogy elhívhatnám és akkor szerintem jólérezné magát ^^
2011. jan. 25. 17:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehetseges.Hajra!Elso voltam:))Ha barmi kerdesed van nyugodtan rakd fel:)
2011. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
rendben :D és már az első randi végén szerinted érdemes megkérdezni tőle h járna-e velem? mert igazából már régóta próbálkozok ( kb 6 hónapja, hol sikerrel, hol bukással) és hogy a kínos csend dolgot hogyan lehet elkerülni?
2011. jan. 25. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!