Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem nála, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála, vagy jobb, ha elfelejtem?

Figyelt kérdés

Fősulira járunk,és tetszik a csoporttársam. Eddig 2x hívtam el randizni a lányt,de mind a 2x lemondta. Most elmentem a szülinapjára is, de elveszítettük egymást a tömegben. Tegnap megtudtam,hogy azért ilyen "menekülős",mert őt anno megerőszakolták.

Próbálkozzak nála tovább v felejtsem el,mert ő inkább mindig egyedül szeretne maradni?

19/F


2011. jan. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedni szabad. Ha megfektetni akarod csak akkor felejtsd el.
2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, megértő beszélgess vele NAGYON sokat. Amint látja, hogy benned bízhat, és kitartó vagy és nem csak lefektetni akarod, akkor lehet belőle valami. (NAGYON sok időbe és energiába fog ez kerülni)

Ha csak dugni akarsz, akkor esélytelen.

2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fülünyúl ***** válasza:
De gondolom ő csak megfektetni akarja.
2011. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16:24

Akkor esélytelen. Annyi energiát nem fog belefektetni amennyit egy ilyen lányba kell. Egy ilyen lánynak legalább fél évig kell udvarolgatni beszélgetni, majd még fél év mire levetkőzi a gátlásait megaláztatását. És akkor még optimista voltam.

2011. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!