Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó aki tetszik és már gondoltam, hogy egyszer csak úgy ráköszönök (de mindig elfeljtek):

pl:szia édes!

vagy: szia szép fiú!

vagy szia/édes/szép fiú van barátnőd?

ezután hogyan tovább, ha mondjuk azt mondja, hogy nincs barátnője?


2011. jan. 24. 16:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
16:22-snek: szerintem érdeklődik irántam, sokszor láttam, hogy a közelemben tartózkodott, illetve nem pont a közelemben, hanem egy emeleten stb., de mégsem kezdeményez vagy valami.
2011. jan. 24. 16:25
 22/30 anonim ***** válasza:
A kérdés helyesen: Mit szóltok az alábbi udvarlásHOZ?
2011. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

16:25

Mit vársz egy 15 évestől aki hanyattesik valakitől aki vele 1 emeleten tartózkodik?

2011. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy egy emeleten van veled, még nem biztos, hogy érdekled. Az csak annyit jelent, hogy azon az emeleten van dolga. Ha érdekelnéd valószínű már próbált volna ismerkedni. Gondolom nem tegnap látott először. Hidd el, nem a te dolgod futni utána. Amíg pedig ilyen kis naiv vagy, jobb lenne ha nem a fiúkkal foglalkoznál.
2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokat ne mondj neki hogy "szia szépfiú". Én azt hinném hogy gúnyolódsz. Csak egyszerűen köszöngess neki.

Ha ő is visszaköszön és mosolyog akkor beszélhetsz is vele hogy hány órája lesz...stb.

2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Sztem csak nézd, szemezzetek. ha akar valamit, megszólal. De max tőled egy halk szia, ha te akarsz kezdeni és nem csak haveri alapon.
2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát, ha én lennék a fiú, max. megdöngetésről lehetne szó, de azt is alaposan megfontolnám, mert ha tálcán kínálod magad, feltételezném, hogy mással is ezt csinálod, és ki tudja, mit kaphatnék tőled. Jó, hogy nem tolod le a bugyidat, és kérdezed meg, hogy jössz, szivi? Szerényebben! Elcsépelt, de inkább kérdezd meg, hány óra! Persze ha tényleg ilyen vagy, és meg akarod erőszakolni szegény fiút... Asszem tapasztaltabbak is hanyatt-homlok menekülnének egy ilyen leszólítástól.
2011. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
látszik 15 éves vagy......abból szűrted le h te is bejössz neki h egy emeleten tartózkodik veled???akkor mindenkinek bejössz aki azon az emeleten van ahol te?nevetséges vagy,bár ha jobban belegondolok,inkább szánalmas.bocsi de ez van.
2011. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
utolsó! nem abból szűrtem le, hogy egy emeleten tartózkodik velem, csak néha olyan mintha jönne utánnam nem pont.
2011. jan. 24. 20:07
 30/30 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a tanácsait!
2011. jan. 24. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!