Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó aki tetszik és már gondoltam, hogy egyszer csak úgy ráköszönök (de mindig elfeljtek):

pl:szia édes!

vagy: szia szép fiú!

vagy szia/édes/szép fiú van barátnőd?

ezután hogyan tovább, ha mondjuk azt mondja, hogy nincs barátnője?


2011. jan. 24. 16:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne haragudj de ez a "pasizós duma" kb egyenértékű azzal amikor egy építkezésnél a munkások beszólogatnak a lányoknak. Szerintem elég közönséges ismerkedési mód. Akkor már egyszerűbb ha odamész hozzá, és megkérdezed, hogy nem tudna-e segíteni valamilyen tantárgyban, nem ér-e rá meginni valamit, vagy írj neki, hogy szeretnéd megismerni. Annyi ismerkedési lehetőség van, ne ezt a gáz szöveget válaszd..
2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
aha.
2011. jan. 24. 16:15
 13/30 anonim ***** válasza:
Te örülnél, ha egy idegen megsimogatná a fejed? Először inkább mutatkozz be neki, melegedjetek össze, aztán ha már barátkoztok, vagy összejövőben vagytok, akkor kezd el simogatni a fejét. Amúgy hány éves vagy?
2011. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Te dugni akarsz.

Menj oda, rángasd be a vécébe és sz*pd le.

2011. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

ez a szép fiú ez ne is haragudj de ez olyan nagyon k*rvás!!!


inkább valami olyasmit mondj neki, hogy szia, szerinted én egy olyasvalaki vagyok akit te szívesen megismernél???

2011. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Apam...... Rogton elajulok...
2011. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
évfolyamtársam és 15 éves vagyok.
2011. jan. 24. 16:18
 18/30 Fülünyúl ***** válasza:
Úgy ne köszönj semmiképp hogy szia szépfiú, ugyanis az prosti szokás, az ember ilyenkor már reflexből a tarifát kérdezi. Elég a sima szia egy aranyos mosollyal. A van barátnőd előtt is érdemes jópár egyéb kérdést betenni, ez túl rámenős. Ilyen max ribik vagy k.rvák csinálnak hogy azonnal a lényegre térnek.
2011. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg ő érdeklődik utánad. Miért kell a lányoknak futni a fiúk után? Annyira szánalmas. Pláne ilyen ócska szöveggel.
2011. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Itt ülök a gépnél, s csak nézek, hogy milyen öreg vagyok már 30 évesen... Le vagyok taglózva ezen a marhaságon. :( Szerintem a kiskutyád fejét simogasd.
2011. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!