Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi udvarlásra?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó aki tetszik és már gondoltam, hogy egyszer csak úgy ráköszönök (de mindig elfeljtek):

pl:szia édes!

vagy: szia szép fiú!

vagy szia/édes/szép fiú van barátnőd?

ezután hogyan tovább, ha mondjuk azt mondja, hogy nincs barátnője?


2011. jan. 24. 16:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha egy fiú kezdeményez, ne vedd el tőle a kihívást mosolyogjrá esetleg köszönj de ne úgy h "édes" meg "szépfiú" és ne idíts egyből azzal h van e barátnője.
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

Háááát...ha nekem valaki igy állítana oda elég furán néznék.

Nem kell nagylányoskodni, ha még a második mondatot se tudod, egy egyszerű szia is megteszi.

2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha egy lány így jönne oda hozzám, akkor jó eséllyel aznap este megdugnám :)
2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha egy lánytól azt kérdezném: Szia!

Oszt szopol-e borér'?

2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
szoktam a szemébe nézni, valamikor meg össze is akad a tekintetünk, de nem mindig néz rám. Nem hiszem, hogy kezdeményezne, és mindjárt ballagunk.
2011. jan. 24. 16:11
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Ez pont olyan, mint ahogy a k*rvák szoktak szólítgatni amikor biciklizem a főúton.

Ha csak odaköszönsz, hogy szia és mosolyogsz rá egyet, bőven elég.

2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
ha azt válaszolja, hogy nincs barátnője, akkor én meg csak úgy maradjak csöndbe?:/
2011. jan. 24. 16:12
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha dugni akarsz vele, akkor hajrá, kezdeményezz így, de akkor hosszútávú kapcsolatra ne számíts.

Ha értelmes kapcsolatot keresel, akkor nem kell ilyen kis r***cosan kezdeni.

2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hát nézd, inkább próbálj vele beszélgetni, vagy igyatok meg valamit együtt, (ezt kezdeményezheted te is), de így ne szólitsd le hogy szépfiú meg mittudom én mert ez egy az egybe azt jelenti h felkínálod magad .
2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
na jó, ez most hülyén fog hangzani, de mi lenne, ha megsimogatnám a fejét?
2011. jan. 24. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!