Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki, vagy csak "játszott"?

Figyelt kérdés

Csak minél több ember véleményére vagyok kíváncsi...


Szóval általánosba inkább csak hülyéskedtem, játszottam, én voltam az osztály "bohóca" mindig valami rosszat csináltam :D. Érdekeltek a csajok, csak nem tudtam mit kezdjek velük, meg elég trógerül néztem ki. Viszont volt egy lány (legjobb csajok közül a suliban), aki ennek ellenére tök furcsán viselkedett velem, ilyen szinten ezt eddig se tapasztaltam.


Három éven keresztül minden nap szemeztünk, szóval ha ránéztem mindig azt vettem észre, hogy néz (tudom furcsa :D). Egymásra néztünk és mosolyogtunk xD Akárhol voltunk egymás tekintetét kerestük. Sokat nem beszéltünk mert más társaságba voltunk, ha beszéltem vele mindig felhozott valami szexes témát (elmondta hogy szexmániás, meg hogyan szokott maszturbálni stb.) Visszahallottam, hogy ha pl barátnői mondták, hogy milyen idióta vagyok akkor mindig megvédett, és nem értették, hogy miért. Volt barátja is egy rövid ideig, aki ha nem figyelt oda akkor is nézett. Ha büntetésből elküldtek valahova jött velem. Ha elköszöntünk mindig visszafordult. Ha bejöttek unokatesóm idősebb barátnői mindig tök féltékenyen nézett. Ha egy ideig nem foglalkoztam vele kajak megsértődött :D És még sorolhatnám. Bár volt negatívum is mert mondta, hogy nem én vagyok a legjobb képű srác, és kb csak az átlagosok alsó osztályába sorolt be.. :( Szerencsére azóta megváltoztam.


Azóta mindig eszembe jut. Idegesít, hogy nem hívtam el sose, és így nem tudom mi volt a szándéka ezzel. Szóval ha most találkoznék vele így 5 év után tuti elhívnám valahova.


Szerintetek érzett valamit irántam, vagy csak játszadozott, és élvezte, hogy benne vagyok ebbe? Kössz a válaszokat.

19/F


2011. jan. 24. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindenképpen tetszettél neki.
2011. jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tuti tetszettél neki, igen. próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit, de már ez rég volt...és lehet, hogy ez a hajó már elment....kitudja


de sok sikert neked !

2011. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kössz az eddigi válaszokat. Csak nem értem, hogy ha tetszek neki, akkor amikor csináltak egy listát miért csak a közép vége felé rakott be...
2011. jan. 25. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha első helyre rak egy listán, akkor kiderült volna, hogy bejössz neki, ezt pedig nem akarta. Azzal megtette volna az első lépést.
2011. jan. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csávó, a múltat már elfelejtheted.

Keresd meg, hátha összemelegedtek. De az Most lesz.

2011. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne rágódj a múlton...ez már több éve történt,azóta bizos ő is megváltozott...
2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kössz. Igen az a problémám, hogy nem tudok elszakadni a múltbéli hibáimtól, és mindig azon gondolkodok, hogy csinálhattam volna másképp stb..
2011. jan. 28. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!