Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy (akár huzamosabb idő után is) rájöttetek valamire, hogy elrontottátok?

Figyelt kérdés

Lányok, volt már olyan, hogy (akár huzamosabb idő után is) rájöttetek valamire, hogy elrontottátok?

Pl ha volt egy pasi, aki mindig kedves volt veletek, néha még udvarolt is, de nem vettétek észre. Vagy rájöttetek, hogy igazságtalanság volt nem végighallgatni.


2011. jan. 24. 01:14
 1/7 emlya ***** válasza:
Igen volt.
2011. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
offolok, de ez engem is érdekel.
2011. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen volt!


Miért veled is ez történt?

DA/L

2011. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azért utasitod vissza mert nem érdekel mért válltozna ez késöbb?
2011. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen már 100 éve le kellene fogynom
2011. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 23:18?
2011. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt! Csak nekem nem olyasmi, hogy nem jartam vele, hanem az, hogy elmondtam neki, hogy tetszik,aztan teljesen semmibe nezett... Rosszul esett nagyon es azt kivanom, hogy barcsak ne mondtam volna el neki, mert iszonyatosan sokat szenvedtem emiatt.
2011. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!