Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon hiányzik valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon hiányzik valakivel egy "összebújás". Mit csináljak, hogy ne ez befolyásolja a kialakuló kapcsolataim? 17/f

Figyelt kérdés
Egy szép, kedves, aranyos, szexis lányt keresek, de valahogy sose jön össze. Szeretem ha a lányba van egy kis "vadság", de akiben van az általában hülye p.cs@, olyan meg nem kell. Túl nagyok az elvárásaim? Itt budapesten mindenki, vagy deszkás, vagy a hajógyárira jár állandóan. Nincs átmenet a kettő között? Aki azért nőies eléggé, de nem hajógyárira járó p.cs@.
2011. jan. 23. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj :D te legalább egy nagy városban élsz, én is hasonló problémákkal szenvedek egy sokkal kisebb városban. neked nagyobb esélyed van hogy találsz normális lányt Budapesten mint én egy normális srácot Veszprémbe :D irigyellek :P

18/L

2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem van átmenet.de eléggé ritka..

amúgy nekem ugyanezek a problémáim,csak én lány vagyok,és fiúban..

azt vettem észre,hogy a fiúk ebben a korban nem értékelik,ha egy lány okos,és el lehet vele mondjuk beszélgetni,fontosabb hogy nagy melle legyen,és úgy nézzen ki mint egy playboynyuszi.vagyis értékelik,de csak mint havert..vagy kihasználják,satöbbi.

hát igazából énse tudok semmi használhatót tanácsolni,csak azt hogy ne discoban keresgélj,próbálj nyitott lenni..

2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rossz helyen, nem megfelelő emberek közt keresgélsz? Mondjuk azért én Pesthez közel lakom, de errefelé is nehéz szerintem (női szemmel nézve) normális csajt találnia egy pasinak. És ugyanez van fordítva is. Sokszor voltam úgy hogy valakivel összejöhettem volna, de lehet magasak voltak az elvárásaim belsőleg, mivel kb fél éve nem volt senkim... 16/L
2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kisvárosban sokkal könnyebb. Én is kisvárosban laktam, nem sok csajt ismerik itt. Suli is fiús suli, és így nem sok lehetőségem van. Pedig szerintem elég jól is nézek ki és teszek is érte sokat és normális is vagyok.
2011. jan. 23. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:

hát figyi,Budapest azért elég nagy,szerintem nem ezzel van a probléma.

a szépség meg relatív dolog.melyik a fontosabb a külső vagy a belső?ez most egy hatalmas közhely volt..és tudom,hogy mindenki egy helyes fiúra/szexis csajra vár,de lehet hogy egy kevésbé szép,vagy csinos lány is ugyanarra vár,mint te,csak mivel nem ő miss hungary,vagy kicsit félénkebb egyszerűen csak elmész mellette.

és héé mi számít nőiesnek?ez is relatív.

2011. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A végén még itt zúg beléd valaki azok után amiket írsz, hiszen sok csaj szeretne szerintem olyan pasit, akinek nem egy plázap**a kell, de nem is igényleten lány...
2011. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hiába van itt sok lány, ha nem ismerem őket. Valahol megkell ismerni őket. Buliba meg nem a legjobb ötlet.
2011. jan. 23. 19:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Én normális lány vagyok na.Ilyen is van :D 18/L
2011. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondom, hogy nincs, csak én nem ismerek...
2011. jan. 25. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen fiút keresek :D de sokan mondták már hogy hiába, mert suliba ismerkedek mindenkivel, de valahogy ott nem annyira lenne jó... nem vagyok hülye p*csa, bár már páran mondták, és azok fiúk, akikkel nem akartam semmit... nem járok klubokba, se partyzni sehova, egyszerűen nem vagyok olyan, vagy csak néha barátokhoz...

szóval: nesze itt az átmenet :D

ha van kedved írj privit ;)

2011. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!