Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy fiú aki tetszik? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik, de még soha nem beszéltünk egymással. Ilyen "szerelem első látásra". Nem tudunk egymásról semmit. Egy suliba járunk és amikor csak tehetem őt bámulom. Ezt ő már észrevette és úgy igazából nem törődik vele. Egy évvel jár fölöttem. Mit tegyek?

15/L

Ne nézzetek hülyének és nem vagyok kíváncsi a kioktatásokra.


2011. jan. 22. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kultúrbarbár vagy, ezért nem vesz észre!
2011. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Menjél aludni, már késő van.

Vagy kérd el tőle a jövő évi könyveit, esetleg bámuld még egy pár évig, ha ez kielégít.

2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát aranyom, ha nemvagy kiváncsi a kioktatásra akk minek teszed fel a kérdést? (azért hogy kioktassanak a témában:D)


nade.... Ez ilyenfura szituval sokszor találkozik az ember.A helyzet hogy sokmindent nemtudsz tenni.Aztnemmondtad magadrol hogy bevállalnád-e a kezdeményezés szerepét.Ha igen akk meg előbb felveszed Facebookon majd duma-jopofi.duma- majd másnap elhivod talizni mert tök jókat ebszélgettek chaten.:D ott meg minden ugy alakul ahogy ;)

2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 FFDP ***** válasza:
Ne haragudj, de nem valószínű, hogy bejössz neki. Vagy csak félénk. (inkább előbbi :S)
2011. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem félénk. Amúgy ha az számít egy busszal szoktunk menni.
2011. jan. 23. 13:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Fura.. Ha észrevette hogy bámulod akkor gondolom van annyi esze hogy leesett neki a tény hogy kedveled. Lehet arra pályázik hogyha nem szol hozzád akkor majd beleunsz vagy mittomén. Ha félénk is lenne valamilyen szinten biztos ismerkedne... Min. egy köszönés vagy mosoly. Egybuszon utaztok, ezzel nagyon nem lehet mit tenni. Ülj egyszer vele szemben és lopva keresd a tekintét, ha zavarja akkor nemfog rádnézni. Ha nem akkor rajta lesz, hogy elkapja a pillantásodat:D Sok sikert
2011. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

És egyébkén nem biztos, hogy feltűnt neki, hogy szoktam őt nézni.

2011. jan. 23. 17:04
 8/18 FFDP ***** válasza:
Ha "nem törődik vele", hogy bámulod, akkor miért lenne csak félénk? Nézett egyáltalán ő téged vagy valami? Vagy miért gondolod?
2011. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, igazából szerintem nem nagyon nézett meg engem. Ha úgy gondolom, hogy felém akar nézni egyből elkapom a fejem.
2011. jan. 23. 17:17
 10/18 FFDP ***** válasza:
Ne tedd.
2011. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!