Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van, ha csak megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha csak megismerkedni akarok egy lánnyal? Mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik mint fiúnak egy lány tetszhet, kétségtelenül elvarázsol, de - hogy is mondjam - mégsem arról van szó, hogy randizni akarok vele. Csak meg akarom ismerni. A gondolatait, céljait, álmait.... ( Aztán utána már lehet randizni is akarok, ez sincs kizárva :D )


Lányok, ti mit szólnátok egy ilyen kezdeményezéshez? Ha egy fiú elétek állna és őszintén a szemetekbe mondaná, hogy meg akar ismerni? Kérlek kort is írjatok!


2011. jan. 22. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvarázsol és érdekel egy lány,nem barátkozni akarsz vele. És különben is ha azt mondod egy csajnak, hogy meg akarod ismerni, abból ő jogosan azt hiszi, hogy tetszik neked, ami valld be, így is van.


Szóval ne légy álszent, meg vagy érte őrülve :D Hívd már randira, nem csináld már :D

2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezt ugyanúgy értelmezném, mintha randizni hívna el... de semmi bajom nem lenne azzal, ha az elején kiderülne, hogy csak beszélgetni, ismerkedni akar, sőt, szerintem is jobb így (nekem eddig két kapcsolatom volt, mindkettő viszonylag hosszú ismeretségből, barátságból alakult ki), így mégsem ismeretlenül ugrotok bele a kapcsolatba.

Beszélgessetek sokat, ha nem működik akkor le lehet zárni békében mielőtt még bármi komolyabb történt volna, ha pedig szimpik vagytok egymásnak, akkor úgyis megy majd minden a maga útján... ;)


Szóval, nekem tetszene ha egy fiú így közeledne, bár egyfajta randinak venném, de nem kell elkapkodni...


20/L

2011. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kezdj el vele beszélgetni :)
2011. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akar hiszed, akar nem...En pont erre varok...egy fiutol.......csak sajnos nem teszi!!!

Amugy En is pont ezt akarnam elerni...marmint en is igy vagyok egy fiuval h tetszik meg stb...es h megismerni szeretnem....szal...Te ezt biztosan megerted! :D..:-)

Amugy nyugodtan kezdemenyezz igy...hatha neked sikerul! Szurkolok..ja es vesziteni semmit sem fogsz! :D

2011. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekemis ilyen pasi kéne :/ mázlista csaj


16l

2011. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevered a fogalmakat kedves kérdező!

Valójában azt mondod, hogy nem dugni akarsz azonnal, hanem randizni. Az első randi csak a filmekben és a tinifantáziákban végződik csókkal. Éppen az a randi funkciója, hogy megismerjük a másikat.

2011. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam mint az előző.

Ha valakit elhívok randira (bár csak 1x volt igazi randi :D) akkor azért hívom el mert meg szeretném ismerni, meg jólérezni magam vele, jól ellenni és közben megismerem hogy milyen, meg ilyenek :) Viszont ha van második randi akkor ott már lépni kell (én ezt szúrtam el nagyon xD). Az első randi után amikor kettesben voltunk, a lány már arra várt hogy megcsókoljam, csak én nem tudtam és félénk voltam :$ Meg hát még vagyok is :D de most h ezt tudom, bátrabb leszek majd :) Mondjuk a lány meg nem tudott várni.. igazán várhatott volna rám még egy kicsit :) A többi találkozásunk nem randi volt mert általában többen voltunk alapjában :)

2011. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)


Első: pedig tényleg csak barátkozni akarok. Továbblépés sincs kizárva persze, de ez nem cél.


Lányok: köszi szépen, örülök, hogy így gondolkodtok :)


Utolsó 2 hozzászóló: igazatok lehet. Sajnos a környezetem példáit elnézve bennem a randi fogalma átalakult olyanná, hogy ha nincs tettlegesség a végén a találkozónak, akkor az nem is randi... De egyetértek abban, hogy egy randinak a másik megismerése kéne legyen a célja... Jó, akkor randira akarom hívni a lányt :) Csak legyen ő is tisztában vele, hogy nem akarok tőle semmit, pusztán megismerni :)

2011. jan. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!