Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik csoporttársam. Órák előtt (és gyakran közben is) szoktunk viccelődni, mindig meg tudom nevettetni, ez persze nem jelent semmit. Szeretném randira hívni, de hogyan csináljam? Az a baj, hogy amikor beszélni tudnánk, mindig van ott még vagy tíz másik ember és nekem így nem megy. Kérlek segítsetek! (16F)
2011. jan. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Odébb tudnál jönni egy percre?

Ha odébbjön:D : Nekem nagyon megtetszettél,és azt szeretném kérdezni h nincs e kedved velem randizni? XD ennyi.:D

vagy ha nem mered élőben létezik telefon vagy MSN :D

max nemet mond evszteni nem vesztesz semmit,túlbonyolítani nem kell :))18/F

2011. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen élőben szeretném, szerintem úgy normális. Valahogy össze kéne szedni a bátorságomat, mert ha nem lépek, nem is lehet belőle semmi. A probléma csak az, hogy annyira tetszik, hogy borzasztó lenne ha nemet mondana. :(
2011. jan. 21. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem ne msnen vagy smsben kérdezd meg... a legtöbb lány ezt gyávaságnak tartja...

neked szerintem 3 lehetőséged van:

1.: A társaságon belül nem hívod félre, csak megkérdezed hogy nem lenne-e kedve lemenni veled meg pár közös ismerősötökkel a parkba kosarazni vagy bowlingozni stb. nem tudom mit szoktatok csinálni. itt aztán

- mivel kevesebben vagytok mint a csoportban félrehívod

- nem a többiekhez mentek hanem alapból csak ketten. viszont necces ha tudja hogy nem csak ti ketten lesztek, lehet visz társaságot ő ois és akkor csak az első lehetőség lehet

2. Megkéred hogy segítsen neked megcsinálni egy feladatot. megmondod menjen oda a padodhoz megmutatod mi a probléma és akkor amíg messzebb vagytok a többiektől elhívod

3. ha új mozifilm van megkérdezheted látta-e. ha nem akkor mondd hogy te sem és megnézhetnétek együtt


az is jó amit az első mondott. viszont kérdezd meg mindenképp. a csajok SZERETIK ha egy srác kezdeményez. csak a legtöbben ehhez túl gyávák/lusták, azt hiszik a csajok ugyanúgy szeretnek kezdeményezni de nem. csak rákényszerítetek minket. mert ha megkérdezed de nem jön el az nem baj. de ha nem kerdézed meg akk szted eljön?

2011. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja 15/L
2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor épp nem beszélgettek akkor odamész hozzá. Ha épp nem látott korábban akkor köszönsz neki és azt mondod: Szia! Elrabolhatlak két percre? Erre úgy is jönni fog...még nem sejti mi fog következni... kimentek a folyosóra, ahol nyugiban, mások bármi nemű odafigyelése nélkül megkérdezed, hogy lenne-e kedve valamikor elmenni veled kettesben ide meg ide... Ha igent mond, akkor azonnal beszélj meg egy időpontot ne pedig a tipikus: Akkor majd megbeszéljük dumával hagyd ott... Ha esetleg nemet mond, akkor pedig kérdezd meg, hogy ugye nem lesz köztetek harag, mosoly szünet és két lépés távolság... Hidd el Ő sem akarja rosszul érezni magát... Én több, mint egy évig szenvedtem ez miatt és végül nem lett belőle semmi...a lány is érezte előtte, hogy valami nincs rendben...részemről pedig a lelki vívódás kezdett fizikai megbetegedésekben megnyilvánulni... gyomor fekély, reflux.. Csak egyszer kell rá venni magad. Hidd el amióta megtettem sokkal inkább felszabadultabb vagyok...még jól is esett kimondani amit akarok és azóta jobban megvagyunk mint előtte annak ellenére, hogy nemet mondott és azt hittem inkább kerülni fog...
2011. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!