Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ha a a lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha a a lány egy közösségi oldalon nem válaszol az üzenetre amit ismerkedésképpen írtam neki. Azóta már bejelentkezett az oldalra.

Figyelt kérdés
Várjak még türelmesen egy ideig , vagy vegyem fel MSN-re...
2011. jan. 19. 23:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Na igen , legalább írja azt, hogy NEM b@zd meg , mert... további szavak már nem is érdekelnének , mivel ugy is azt talál ki amit akar..


akkor mehetek venni néhány festékesvödörnyi proteint meg ilyen-olyan shake-et , hamár a ,, külső ,, számit LOL


Egyébként meg egyedülálló a csaj , de ennek már úgyis semmi értelme...

2011. jan. 20. 01:06
 22/29 anonim ***** válasza:

Neeeee, komolyan mondom ennyire facebook kockákat:D


Menj beszélj vele élőben.


Amúgy a levél szar.

2011. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a levél azért rossz, mert előbb a lányt kellett volna hogy megkérdezd hogy ő miket szeret stb. Nem egyből magadról kellett volna írnod..mert ha a lány érdeklődik, úgy is visszafog írni és kérdezni fog rólad ő is. Mert ha így hogy leírtál magadról dolgokat, lehet hogy nem tud már tőled mit kérdezni, nem jut eszébe semmi érted? Én is lány vagyok és én ezt így látom át :D Ha ismered személyesen úgy hogy látod, akkor inkább menj oda hozzá élőbe és kérdezz rá, hogy mért nem válaszolt a leveledre. Talán akkor kell ha egyedül van, mert lehet olyan a lány, hogy menőzne direkt bunkóskodna a barátnői előtt. De msn-re ne vedd föl szerintem ha ismered, látod naponta, mert akkor azt fogja gondolni hogy félsz tőle :) Szóval, menj oda hozzá élőbe...egy próbát megér minden;) Sok sikert!;)

Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?:D

2011. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ne így állj hozzá, hogy ennek már úgyis mindegy. Próbálkozni lehet ;)
2011. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"akkor mehetek venni néhány festékesvödörnyi proteint meg ilyen-olyan shake-et , hamár a ,, külső ,, számit LOL "


Hát ezt marhára rosszul látod, nagyon sokan ki nem állhatják a kigyúrt állatokat. A vonzódás nem erről szól!

Pl.: én ki nem állhatok egy bizonyos arctípust/koponyaformát, annyira taszít hogy képtelen lennék vonzódni egy olyan adottságokkal bíró férfihoz, ugyanakkor volt már nekem gúvadt szemű, lapátfogú, vasággyal 50 kg-os pasim is, és nagyon szerelmes voltam belé. Félreértetted nagyon a külsővel kapcsolatos észrevételeimet. Az hogy neki nem jössz be, nem azt jelenti hogy bűronda vagy és senkinek se fogsz (ez amúgy is képtelenség, mindenki tud magának párt találni...) hanem azt hogy ennek a BIZONYOS lánynak nem jössz be, ettől még 100 másiknak valószínűleg igen, a 100ból 10nek meg egyenesen te vagy az eszményi férfi.

Mindenesetre ne keseredj így neki, szedd össze magad.


23/L

2011. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

10:36


Hogy képben legyél : a lányt nem ismerem személyesen , nem lakunk egy városban ( 40 km a távolság kb ) A Találkozót éppenséggel el tudnám intézni , de azt nyomulásnak és szánalmasnak venné ( tekintettel arra hogy még a levélre sem válaszolt ). Hibát vétettem azzal hogy nem hagytam rá , hogy kérdezzen , ahogy Te is mondtad. Így az MSN-t is kizárom , mert benne van a pakliban hogy szintén nyomulásnak venné. Tippelj , hogy hány éves vagyok :) És Te ?

2011. jan. 20. 12:15
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt


Szia xy! :)


Szép neved van,nagyon tetszik:) (Ekkorát "nyalni" haver)


A képeid alapján egy aranyos,szimpatikus csajszinak talállak . (Kicsit nyálas, de még elmegy.. )


Legjobban tetszik a ,,Bond-lányos,, és a parkos képek. (Kit érdekel? )


Gyönyörűek a szemeid és a mosolyod:) (Szintén nyálas, de még mindig tűrhető)



Néhány sor magamról (Végképp ki a fa.szt érdekel?)


Egy vidám természetű,humoros srácnak tartom magam, azonban , ha a helyzet úgy kívánja , tudok komoly is lenni ;) (Kutyád is van?? = Miért érdekelné ez is a csajt, hogy te milyen vagy, amikor nem is ismer? Vagy te az úton is odamész idegen emberekhez és közlöd velük, hogy te milyen vagy? Haver ez szánalmas..)


,,Mindííg , minden körülmények között,,:D (No comment)


Szeretek ismerkedni,viccelődni,poénkodni,nevetni , beszélgetni,sétálni . (Erre is csak annyit írnék, mint az előző bemutatkozásodra..)


Szeretem az olyan lányokat,akikkel bármiről el lehet beszélgetni, helyesek és talpraesettek:) (Egyszerűen nevetséges vagy. Írtál egy ku.rva nagy közhelyt amit alapból mindenki így gondol, de szerintem egy idegen csajt nem nagyon fogja érdekelni, hogy milyen lányokat szeretsz, nem gondolod?)


,,jótékony hatással vannak a bioritmusomra,,:D (Szintén No Comment)


Apropó VV4 Ki a kedvenc lakód? (Itt véglegesen elvágtad magad a csajnál)


Ami a filmeket illeti,vigjáték,akció és horror nálam a menő:) (Ez már végképp nem fog érdekelni egy idegen csajt)


Nálad?:)


Felkeltetted az érdeklődésemet,és szeretnék megismerkedni Veled (Elég lett volna ha ennyit írsz és még talán választ is kaptál volna)


Üdv!:)


Ezt elk.úrtad haver. Ennyi.

2011. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
uccsónak ott a pont:D
2011. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

egyébként meg ne vedd magadra, ha leszánalmasoznak! Sajnos van az úgy, hogy nincs lehetősége az embernek annyi lányt megismernie, amennyit akar. Miért? Túl fiús közeg, fiús bulik, illetve ha nagyritkán olyan társaságban találja magát, ahol 1/3 lány, minnd foglalt... naés a foglalt lányok? Legútobb mivolt? 3 éves kapcsolat, de abból az utolsó 1 válságban! Aztán meg szakitott, a következő 1 év munka+depi!


Na szal nyugi, sz.ard le akik leszánalmasoznak. Gondolom nektek minden időben jól ment nem?! Naés, hány olyan volt már a világtörténelemben, hogy egymásrairtak ismeretlenül emberek? Oké, igaz hogy 1 fénykép alapján igy nem működik, de van néhány kivétel amikor ment, és valakiknek csak ez jutott!

2011. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!