Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ha a a lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha a a lány egy közösségi oldalon nem válaszol az üzenetre amit ismerkedésképpen írtam neki. Azóta már bejelentkezett az oldalra.

Figyelt kérdés
Várjak még türelmesen egy ideig , vagy vegyem fel MSN-re...
2011. jan. 19. 23:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, ha nem válaszol, akkor elég bunkó, úgyhogy innentől ne érdekeljen!
2011. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapok néha ilyen leveleket, álltalában én se válaszolok rájuk...Sőt, kifejezetten taszít hogy NEM ismerkedésre szánt közösségi oldalakon miért zaklatnak ilyen levelekkel. Ha ismerkedni akarnék, akkor társkeresőn lennék fent.

Egyébként aranyos a levél. Olyan megmosolygonivaló.

2011. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

akkor milyen is a ,, normális levél ,, ?


ha már ennyi szakértő válaszolt ... :S

2011. jan. 20. 00:17
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

ne ba.sztassátok már, való életben hameg odamegy valakihez, akkoris tahó módon küldhetik el... én nem tudom, milyen levél kéne ide, szerintem csajok és pasikkal próbáld meg, aki ott visszaértékel, több esélyed lehet... mennyi ideje nem ir?


Nekem volt ugyanigy egy olyan, hogy valaki rámirt "mi lesz a következő lépés?" akkor lerendeztem, hogy sajnos nem lehet, mert épp hajtottam valaki másra, 99% esély volt rá... 8 napja irtam rá hogy "na akkor lehet következő lépés" (nem pontosan igy persze, haha) és még nem irt :P

2011. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
1-2 napja
2011. jan. 20. 00:35
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, vannak olyan típusú lányok akiknek nem fogsz tudni "nomális" levelet írni, mert eleve utálják az effajta ismerkedést (mint pl én is)

Az is lehet (és ez még valószínűbb) hogy nem igazán a levéllel volt a baj, hanem vagy van pasija a lánynak, vagy egyszerűen nem jössz be neki, és kész.

De tegyük fel hogy van egy nagyon jóképű srác, aki kép alapján nagyon szimpatikus lenne, esetleg lehetne szó ismerkedésről, ha valami szűkszavú, lényegretörő levelet írna, és rámhagyná hogy ezek után keresem-e őt vagy sem. Tehát mondjuk valami ilyesmit:

"Szia, ne haragudj hogy így ismeretlenként írok neked, de nagyon szimpatikus vagy az adatlapod alapján, szívesen megimsernélek, ha gondolod, vegyél fel msnre: sdgdfhsd@eerrr.hu

Szép napot!"

Tehát mnodjuk erre lehet hogy válaszolnék, de csak ha tényleg szívdöglesztő fickóról van szó.


00:17-es voltam

2011. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem válaszolni ki.baszott nagy tahóság, én persze tudtam 3-omnak is, pedig nem jöttek be
2011. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 71%-os beismerte, hogy a lányok tényleg csak a külső alapján döntenek. Amúgy nem válaszolni tényleg nagy bunkóság, de sajnos a többség ilyen :(
2011. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

00:53


Azért álljon meg a menet. Nem igaz hogy a külső alapján döntök. Csak épp, 1.gyűlölöm az effajta ismerkedést, mert szánalmasnak tartom 2.mégis mi jöjjön le nekem egymás mellé rakosgatot betűkből?

Ha személyesen látok egy srácot, vagy beszélgetek vele, és a stílusa, a felfogása, humora megfog, lehet felőlem bármilyen rusnya, ha megvan a vonzalom, kkor megvan. De könyörgöm, egy istenverte képet nézve meg pár hülye mondatot olvasgatva mégis mit érezzek? Ezért szokták mondani hogy személyesen kell ismerkedni, nem neten...Neten úgyis mindenki csak a képeidet látja, és persze hogy az alapján dönt, hisz nincs mire hagyatkoznia azon kívül. Ez szerintem olyan egyszerű mint az 1x1.


Addig én is válaszoltam valami kedves "bocsi, nem ismerkedek,szia" levelet, amíg facér voltam, de gyűrűs menyasszonyként bocsássanak már meg, nem érzem hogy válaszolnom kéne az ilyen levelekre (pláne hogy feketén-fehéren ott van hogy kapcsolatban). Úgyhogy nekem ez már amúgy sem téma, csak gondoltam leírom a véleményemet, hátha segítek ezzel a kérdezőnek.

2011. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ezt úgy mondtad, mintha neked spec marhára nem számítana a külső...Gondolom simán elmennél randizni valami bűnronda,kövér, ne adj isten igénytelen lánnyal, mert hát olyan kedves...Azért egy kapcsolatot szerintem a szexuális vonzódás tesz kapcsolattá, ha ez nincs meg, akkor azt barátságnak hívjuk.
2011. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!