Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy jó randi? (16F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó randi? (16F)

Figyelt kérdés

Egy lányt szeretnék elhívni randizni,de ő ezt nem tudná csak annyit,h egy barti séta :)

És amikor már együtt vagyunk egy jóideje,akkor elmondani,hogy járni szeretnék vele.

Mivel lehetne a randit tuningolni ?


2011. jan. 19. 23:00
 1/8 A kérdező kommentje:
baráti séta ****
2011. jan. 19. 23:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Az OK, hogy baráti sétaként induló randira hívod, csak akkor az első pillanattól fogva érzékeltesd vele, hogy ez tényleg egy randi és nem csak egy baráti sétálgatás és dumálgatás. Nem akarok utólag okos lenni, de jobb lenne, hogyha eleve inkább ismerkedés címszó alatt menne a dolog, akkor abból vagy kapcsolat vagy barátság lehet, így ezt egy kissé előre eldöntötted...


Tuningok:

- lazaság, ne feszengj mellette végig, az halál

- ötletesség: ne egy helyben üldögélj, hanem mondjuk naplemente, friss hóban egy picit hógolyózás, egy tea valami kis hangulatos kávéházban, elviszed a "titkos helyedre" (ha nincs akkor keress magadnak egyet :P), és valami kis találó apróság, ami lehetőleg legyen gömbölyded, aranyos, apró és legyen története, ami hozzád köthető és amire emlékezhet.


Jó ezek nem egy adagban, de fokozatosan megvalósítható kis apróságok :) az pedig már stílusfüggő hogyan tálalod, hogy járnál vele. Nekem nem szokásom azonnal, csak elmondom, mennyire tetszik, egy kicsit húzni kell a lányok agyát is, hogy ne csak te rohanj utánuk...


20/F

2011. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Fogd meg a kezét az elején, ezzel is jelezve szándékod. Utána TE javasolj helyeket ahova menj, pl. ide-oda meginni valamit, esetleg biliárdozni stb. közben beszélgessetek. Igazából az a fontos, hogy ne érezd ezt valami küldetésnek amit elbukhatsz, hanem élvezd, légy felszabadult, humoros.
2011. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oks megpróbálom :)

Am jobb lenne Valentin napkor ?

2011. jan. 19. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg hétfőn, elsején, két hét múlva, holnap... :) ne halogass...jobb ha összejöttök és úgy jön a Valentin nap :) Friss szerelmesen Valentin napon szerintem ennél kevés jobb lehet...
2011. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
fontos, hogy próbálj meg közel kerülni hozzá, fogd meg a kezét stb.. úgy alakítsd a dolgokat, hogy ő akarjon smárolni, erre tökéletes az ha a mondatokba beleviszel szex-el kapcsolatos dolgokat, de fontos, hogy viccesen másképp azt fogja hinni, hogy már bevagy indulva mint a kutya...
2011. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"elviszed a "titkos helyedre" (ha nincs akkor keress magadnak egyet :P), és valami kis találó apróság, ami lehetőleg legyen gömbölyded, aranyos, apró és legyen története, ami hozzád köthető és amire emlékezhet."


Hát ezen besírtam:D Főleg a második felén:,D

Az első felével engem meggyőztél:)

Egyébként ha a kérdező "célpontja" is olyan beszari mint én, akkor jó ötlet "csakúgysétálgatásként" tálalni a dolgot, ha engem kerek perec randira hívnának, tuti nem mennék el, pedig nem vagyok már egy szemérmes tinilány (mondjuk normális se, de ki az)


23/L

2011. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, ha nem mondod el előre. Az egyik legjobb randim ilyen volt, mert a lány nem tudta, hogy randin van, így nagyon laza tudott maradni.

Én még sosem kérdeztem ezt a járás dolgot. Ha jó volt, akkor a randi végén közlöm, hogy szeretnék még találkozni vele. (Legutóbbi első randim végén annyira jól éreztem magam, hogy már megszokásból nem mondtam semmi. :-))

2011. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!