Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kell tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kell tenni első randin? Vagyis mit és hogyan? Mondjuk hova menjünk?

Figyelt kérdés

nagyon rég nem randiztam és nem tom hoygan viselkedjek hogy ne veszítsem el álmaim pasiját....

segítenétek?


2011. jan. 19. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Maradj laza, fogd fel az első randit úgy, mint egy baráti sétát, mikor elbeszélgettek egymással, megtudtok a másikról egy s mást. Semmi különös.

Hagyd, hogy ő irányítson, ő mondja meg hova menjetek, te meg örülj mindennek, de legyenek neked is ötleteid, ha épp nem jut eszébe semmi.

Aztán meg jobb, ha a srác nem látja rajtad, hogy mennyire tetszik, mindössze annyi a dolgod, hogy mosolyogsz és nevetsz a poénjain. Az meg hogy megcsókol-e vagy sem, a te döntésed, én fiú létemre nem örültem volna általában az első randin a csóknak, mert annak tökéletesnek kell lenni, majd a 2. - 3. alkalommal. Addig legalább van időd gondolkodni is.

Sok sikert!

A legfontosabb, hogy mosolyogj!

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és miért ne mutassam ki hogy teccik nekem?

de amúgy más városban lakik szóval nem tudja hogy ahol én lakom milyen szórakozási lehetőségek vannak.

sezrintetek 1. randin szabad a sex?

2011. jan. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!