Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elég magas szinteken bizalmatlan vagyok,nem csak a srácokkal,mindenkivel..és mintha hiányoznának belőlem olyan érzések,h valaki szeretni akarjak.szerelmes persze nem voltam,és nem is igazán akarok az lenni..magam se vagyok egy komoly ember,és nem is akarok semmi komoly dolgot másoktól kapcsolat szinten.itthon már kettyósnak néznek..mert oké,nem vagyok egy romantikus alkat,de ez így normális?:D nem vagyok benne biztos.de hátha nem csak én vagyok így.. :D
2011. jan. 18. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni a nemedet, korodat és azt, hogy hogyan viszonyulsz egyáltalán az ember társaidhoz. Eljársz-e szórakozni, ha igen, egyedül v. barátokkal! Addig nem is válaszolnék a feltett kérdésre...
2011. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,leányzó.meglehetősen szociális,és szinte minden héten bulizok.és persze h a barátaimmal.nem tartom magam szürke kisegérnek,sőt.meglehetősen sok 'barátom' van.
2011. jan. 18. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik ;)
2011. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja. Majd ha úgy érzed...

Jön még kutyára kamion! :)

2011. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meik megyébe laksz?

Most úgy sincs barátnőm megismernélek

2011. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez kedves.de ez annyira szimpatikus lenne valakinek?:P
2011. jan. 20. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemvoltál szerelmes mert eddig még nem volt olyasvalaki aki ezt elinditotta volna benned. Biztos lesz majd vki akibe belszeretsz, vagy megkomolyodsz, vagy tudja a bánat, nekem pont az ellenkezője van... én sokkal inkább lennék a te helyedben:P
2011. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 prado09 ***** válasza:
Lehet hogy csak még nem találkoztál azzal a fiuval, akibe bele tudnál szeretni... nekem pl. az általános suliban volt az első igaz szerelem, de félénk fiu voltam, és elszúrtam! azóta is volt pár csajom, tettszettek nekem, de nem szerettem bele 1gyikbe sem! Úgyhogy nem vagy egyedül... csak még nem buliztad ki magad eléggé sztem.
2011. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem gáz egyelőre. A szexet azért élvezed? Mert ha az sem akkor valami gond csak van.
2011. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!