Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érez valamit irántam? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam? Vagy ez csak barátság?

Figyelt kérdés
kb 5 hónapja randizgattam egy fiúval, ő 23, én 19, tetszettünk egymásnak nagyon, sokszor találkoztunk, de addig nem jutottunk el, hogy járjunk. Azt mondta, nála ahoz is 6 hét kell, hogy megfogja a lány kezét, de csók viszont volt. Szóval nem jártam vele, de ez ment kb másfél hónapon keresztül, komolyabbra sose fordult a dolog. Aztán megismertem valaki mást, annyira nem tetszett, de belső értékek szempontjából tökéletes volt, aranyos, kedves, szórakoztató, és járni akarta velem. Jártunk is 2 hónapot, az előző sráccal ez idő alatt nem találkoztunk, csak néha rám írt msnen.Most viszont nincs barátom, a srác megint irogat msnen, találkoztunk is nem rég, tudta hol hostesskedek suli melllett és meglátogatott, nagyon jól elvoltunk, sokat beszélgettünk. Megint szeretne velem találkozni, a héten kétszer is. Szerintetek ez jelent valamit? Én már feladtam, hogy járni akarjon velem, ahhoz ő túl link, nem is keres kapcsolatot. Lehetséges, hogy csak barátként tekint rám, és egyszerűen szereti a társaságomat? Én szívesen találkoznék vele, bárhogy legyen is. szerintetek mik a szándékai?
2011. jan. 18. 10:45
 1/2 Gishart ***** válasza:

ha te tudod, hogy link és nem keres kapcsolatot akkor egyértelmű. Bár nem mindig. Nem érdemes feladni, mert ha jól elvagytok, az már minden féle képpen pozitiv. Beszélgess vele. Ne kérdezz rá, nyíltan, de lehet ugy kérdezgetni, hogy kiderüljön a szándéka. Esetleg próbáld meg te megfogni a kezét. Persze ne siesd el. Tudomm ennyire nehéz kivárni a dolgokat, de ha tényleg bejöttök egymásnak, akkor ugy is összejöttök. A lényeg, hogy bármennyire is nehéz, ne siesd el a dolgokat.


20/F

2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazad van, tényleg nem érdemes elsietni:) egyébként annak ellenére, hogy elvileg nem akar komoly kapcsolatot, biztos, hogy nem akar kihasználni, nem az a típus, inkább kevés a szabadideje, de sok a hobbija, meg olyan kis szórakozott, de én így kedvelem őt.csak nekem nehéz elképzelni, hogy csak barátként gondol rám, általába nem így szokott lenni nálam más fiúk esetében.
2011. jan. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!