Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Közel 5hónapja szeretek egy lányt és ő is tudja meg minden és tetszem neki énis. De aztmondja, hogy azért nem akar járni meg komolyabb meg stb.. mert neki nincs ideje meg nem akar most pasizgatni... most mittegyeg?
2011. jan. 17. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

semmit


19F

2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azon ritka alkalmak egyikének lehettél szem- és fültanúja, mikor a nő tényleg azt mondta, amit és ahogy azt gondolja.


Tehát tényleg semmit.

2011. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és esély van még sztetek?
2011. jan. 17. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem is semmit ne csinálj. szerintem ez egyértelmű elutasitás,ne fuss utána. keress más párt magadnak
2011. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél?


Talán nem kellett volna ajtóstól rontani a házba.


Korrktül meg kell neki mondanod hogy te mit szeretnél, aztán meg kell kérdezned, hogy őneki mi az ami még éppenhogy belefér. Ha csak annyi hogy hetente egyszer mozi, akkor annyi. Az is egy lehetőség hogy bedobd magad és ő rád harapjon! Olyan ez mint a farkas és a kismalacok. Alőször csak a lábamat engedd be mert nagyon hideg van idekint. Aztán jön a kar törzs farok fej és a farkas már bent is van a házban. Aztán forró vizet a kopaszra, ha elcseszed. :D


A női nem nem jelent nemet, az csak azt jelenti, hogy abban a pillanatban éppen nem. Lehet hogy 5 perc múlva ez az állapot már nem áll fent. :)


Türelem! Kedvesség! és Kitartás! Na persze tisztáznotok kell, pár dolgot, hogy ne legyen pofáraesés.

2011. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, de azért maradj a közelébe, mert ha kedve lesz "pasizgatni", akkor ott leszel neki :D

19/F

2011. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?

Szerintem kamu, hogy nincs ideje. Meg kellene kérdezni a való okokat!

2011. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14/f felvételizik
2011. jan. 18. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis én vagyok 14/F ő 14/L persze xD de ő felvételizik én még nem mert késtem agy micsoda xD
2011. jan. 18. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!