Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

17 vagyok eddig nem volt barátnőm és nincsen sok tapasztalatom ezen a téren van 1 lány aki nagyon tetszik hogyan tudnám elhívni valahova???

és hova érdemes elhívni?(mozi,...stb.)


2011. jan. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nem lenne kedved eljönni velem moziba???
2011. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de nem pont moziba ezért kérdeztem hogy elsőre hova szokás elhívni lehet hogy én vagyok a hülye de a mozi nem lejárt egy kicsit vagy is mindenki oda viszi a barátnőjét
2011. jan. 16. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb az önbizalom, aki magabiztos egy lánnyal szemben az már fél sikert könyvelhet el.

Hova vidd el, mindenképpen ha igent mond és ez a magabiztosság alapján igen valószínű, olyan helyre vidd ami nem túl költséges.

pL vidd el sétálni egyet, aztán hidegre való tekintettel javasolj egy forró italt és valami kaját egy kis tv-zés vagy dvd-és mellé nálatok, aztán a film gyorsan véget ér és beszélgethetek egy nagyot.

De sose feledd el végig legyél magabiztos.

2011. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A küszöb átlépése az, hogy mély levegőt veszel, összeszeded magad, és épkézláb megkérdezed. Tudom, nehéz, remegés-izgalom-stb., de hajrá! Utána simán megy. :)

Légy természetes, laza, amilyen máskor is szoktál lenni.

A legegyszerűbb kérdések a legjobbak:

- Ráérsz ma/holnap délután? Ismerek egy jó kávézót.

Vagy bármi más.

- Van kedved sétálni? Aztán beülhetnénk valahova, a hideg miatt.

Ilyesmi.


Hm, hogy mit lehet csinálni?

Ha nincs olyan csontrepesztő hideg, mehet a séta (én legutóbb úgy randiztam, hogy felajánlottam, vittem egy termoszban forró teát) valami nyugodtabb hely felé - liget, zöldebb terep, stb. Vagy teázó, kávézó.

A mozi is jó ötlet, bár én azt azért nem szeretem, mert csak magad elé bámulsz, a másik csak úgy elvan melletted. De végülis, az se rossz - utána megbeszélhetitek az élményeket egy üdítő mellett.

Vagy, randiztam már (olcsóbb, persze) kiállításon is, ott volt idő és hely beszélgetni, véleménycserélni, megtudni, kinek mi tetszik. :)

2011. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!