Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos a kockahas? Az baj, ha van egy kis felesleg a srácon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
de most mér csak ez a 2 létezik számotokra? nekem rohadtul nincs kockahasam, de felesleg sincs rajtam igazábol... na most akkor?
2011. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

pl engem nem igazan vonz a kockahas:)

ez fugg a lanyoktol is..:)

van ,akit nagyon izgat a kockahas,de van,aki a kis"pocakosakat" szereti.:)

en a ketto kozottit:)

ez nem meghatarozott:)

2011. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért lenne egy tippem, miszerint az én hasam izgatna, kedves Előző üzenő :)
2011. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Hát ez akkor baromság mert én is voltam már kövérebb de lefogytam és sportolok+kondi is és úgy is van hasam és?????

az genetikától függ mert én tudom a büdös életbe nem lesz kocka hasam :D

szal aki azt írja hogy ő neki azért kell a kocka has mert akkor sportol és akinek nincs az nem sportol ???

2011. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha kondizol akkor tudhatnád, hogy lehetne kocka hasad. Csak nem mindenki hozza meg az áldozatot érte...

De amúgymeg nem tudom mit kell ezen kiakadni. Van akinek a kocka has tetszik és kész. Mint ahogy van olyan pasi, akinek csak a duci nők jönnek be, meg olyan is akinek csak a vékony vagy sportos alakú csajok. Miért olyan nagy bűn, ha a nő is "válogat" ilyen téren?

2011. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
utolsónak mondanám hogy attól hogy kondizok attól nem jelenti azt hogy kocka hasam lesz
2011. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Jaja. Kocka has csak konditól nem lesz. Előbb tömegeleni kell, hogy később legyen mire leszalkasitani. Addig meg annyira felesleges kockázni. Erre etrenddel sem lehet elérni bármennyire is oda figyel rá az ember. Mert tömegelni kell. Legalábbis nekem 43as karom van és eszem ágában sincs még szalkasitani. Mégis 10ből 10 nő stíről. Az hogy a hasam is tetszene e nekik ha levetkőznék, teljessen mindegy. Leszarom. A barátnőmnek tesztek így is, más nem érdekel. :D
2017. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!