Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normáis? (ő az első olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normáis? (ő az első olyan fiú akivel lehet járni fogok) 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú bevalotta hogy nagyon tetszem és csak én kellek neki. mivel nekem is nagyon tetszik ezt meg is mondtam neki, az a baj hogy nagyon félek a hétfőtől mert addig olyan jó volt vele lenni amég semmi tétje nem volt az egésznek,tudom biztosan hogy ez nem csak flört számomról én is teljesen odáig vagyok meg vissza érte de nagyon félek ezek után a szemébe nézni...nem tudom miért érzem magam ilyen kínosan.
2011. jan. 16. 18:06
 1/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Nyugi! Ne aggódj emiatt.. Ha ő is szeret, nem lesz baj. :) Az kínosabb volt, mikor egy fiúnak bevallottam hogy tetszik, mert nem tudtam vele mit kezdeni, nagyon jóban voltunk meg minden.. De ő nem akart semmit.. Hetekig nem mertem a szemébe nézni...
2011. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fú köszi úgy izgulok mi lesz holnap!
2011. jan. 16. 18:11
 3/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Ez csak természetes. Én nyáron voltam így, de akkor én kezdeményeztem.. És lám, kedden leszünk öt hónaposak.. ;) Sok sikert! Szurkolok neked! És ne feledd: Ne aggódj! Rendben lesz minden... :)
2011. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Ja, és én is 14 vagyok.. :)
2011. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, köszönöm:)))
2011. jan. 16. 18:14
 6/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Ugyan, nincs mit. :) Ugyanabban a cipőben jártam én is mint te. Nem kell ezen aggódni. Hidd el, mikor együtt lesztek, már menni fog minden mint a karikacsapás! ;)
2011. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és mit kezdjek vele hétfőn mennyek oda hozzá osztálytársak vagyunk olyan furcsa eddig könnyebb volt minden pedi tudtuk egymásról mit érzünk egymás iránt...de most valahogy még is másabb, hogy viselkedjek vele??
2011. jan. 16. 18:18
 8/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Igen, menj csak oda hozzá. Hívd félre, tegyél vele egy kis sétát a suliudvaron, vagy csak a folyosón.. :) NEm kell különösebben máshogy viselkedned vele, csak vele szemben legyél kicsit szabadabb.. ;) Suli után is elhívhatod valahova akár, esetleg elkísérhetitek egymást valameddig... :)
2011. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!