Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első tali, nade hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tali, nade hol?

Figyelt kérdés
Szombaton talizok egy sráccal, akivel neten ismerkedtünk meg. Kérdeztem tőle, hogy hová megyünk, azt mondta, hogy majd kiderül... :) De én úgy vettem ki a szavaiból, hogy ő már tudja... viszont nem tudom, hogy milyen ruhát vegyek fel, mert lehet, hogy csak sétálni megyünk, de az is lehet, hogy beülünk valahová... Mert nem szeretnék túlöltözni sem, de fázni sem! :S Mit vegyek fel?? :S É az első randin a pasinak kell feltétlen fizetnie, vagy én is beszállhatok a költségekbe?? :) Előre is köszi a válaszokat! (:
2011. nov. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

találj valami ideális ruhát. amiben jól nézel ki. biztos nem kocogni fogtok v ilyesmi :d:DDDD

pénz sztem legyen nálad mindenképpen. ilyenkor általában a pasi fizet, de ne tűnj úgy mintha "élősködnél" rajta...:)

2011. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii :)
2011. nov. 17. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

vegyél fel olyan ruhát, ami nem túl kihívó, és jól érzed magad benne


ez tőle függ. először próbálj beszállni a költségekbe, ha elfogadja, akkor szállj be, ha ő akar fizetni, akkor fizessen ő

2011. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!