Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék csajozni?

Figyelt kérdés

Önbizalom hiányos vagyok és nem nagyon merek ismerkedni.

Az meghozná az önbizalmamat ha egy pár lányon látnám hogy bejövök nekik, csakhogy nem merek kezdeményezni. Ez egy ördögi kör.


2011. jan. 16. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem, az hozna meg, ha szajjal kielegitene...

vagy egy kis edzes.

2011. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy megittam 7 felest és 5 sört, mielőtt odamentem volna a lányhoz. Ennek már 3,5 éve, 3 éve együtt vagyunk :)
2011. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe :)
2011. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írj nekem privátot és küldök képet, így nem tudok.
2011. jan. 16. 18:18
 5/6 SkiZoé válasza:
az azért nem ártana, ha elmesélnéd, hogy kivülről hogy festesz, mert ha nem vagy egy angyalarcú pasi, akkor agyban kell jónak lenned, ha pedig angyalok faragták az arcod, akkor egy csipetnyi udvariasság és elfeledett férfi jellem és nem állíthat meg senki! :)
2011. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig nincs más út barátom. Ha nem jössz be a csajoknak annyira, hogy ők hajtsanak rád, akkor neked kell utánuk menni. Csak úgy lehet önbizalmad, ha elkezdesz próbálkozni és jönnek a pozitív visszajelzések, amik valószínű nem jönnek egyből, de eleinte már önmagában az is önbizalmat ad, hogy ha megteszed. Ha odamész a csajhoz, csajokhoz és megmondod neki, hogy találkozni akarsz vele, mert megakarod ismerni, vagy csak simán elkezdesz vele beszélgetni bármiről. Ha a csaj nemet is mond, majd meglátod, hogy nem jön el a világvége és végtelen örömöt fogsz érezni, amiért képes voltál megtenni.

Óriási igazságtalanság az élettől, hogy sokan vagyunk, akiknél a csajozás nem olyan dolog, ami csak úgy jön magától, hanem keményen meg kell dolgozni érte, hogy olyan kisugárzást, személyiséget, önbecsülést, énképet építsünk a próbálkozásinkból építkezve, amivel már sikeresek lehetünk a lányoknál, de nincs más út. Ha nem kelsz fel a székből és nem lépsz ki az utcára, nem mész bulizni, hogy lányokkal ismerkedj, akkor nem lesz csajod soha, vagy ha lesz, az valami kényszerkapcsolat lesz, amiben nem leszel boldog.

2011. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!