Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ivanov mondása : A jó genotípu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivanov mondása : A jó genotípusokat a jó fenotípusok között kell keresni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ivanov bácsival randiztál?
2011. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy szüljön sünt! Szép ember is lehet génselejt!
2011. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Újabb hirtelen tudományos kérdés amire mindenki meg van rökönyödve csak én tudok érdemben válaszolni? És nekem van 72%-om 80-ról lehúzva 2 nap alatt?


Na b@sszátok meg!

2011. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Állítólag illat alapján ki tudod választani a számodra megfelelő partnert. Minél jobban tetszik az illata, annál különbözőbb tőled, ergo ez a diverzitás szempontjából kedvezőbb :)

De volt már tökéletes fenotípussal és vonzó illattal dolgom, mégsem volt megfelelő... szóval a genetika nem mérvadó ilyen szempontból.

2011. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

??? Nem értem....Jaj:P

De biztos, az ellentétek vonzzák egymást!:)

2011. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

genotípus : az öröklött tulajdonságok összessége

Az élőlények genetikai felépítése, DNS-molekuláinak összessége (nukleinsavak). A genotípus határozza meg a fenotípust, bár annak kialakulásában a környezeti hatások is lényegesek.



Fenotípus

vmely élőlény alaktani és élettani sajátságainak összessége; az öröklött tulajdonságok és a környezet együttes hatására létrejött megjelenési alak...

2011. jan. 16. 17:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad!:)

Szerintem igaz, de azért itt is biztos van kivétel.:P

2011. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jobb ötletem nincsen, ezért ez a legjobb megoldás. (Hisz így is csináljuk, nem?) Viszont tudod, hogy ez embereknél miért nem működik? Mert nincs természetes kiválasztódás. Az állatvilágban lehet egy egyed fenotípusosan tökéletes, hogyha genotípusosan nem az, akkor el fog pusztulni. Az evolúciósan nem megfelelő tulajdonságok pedig vele halnak, nem örökíti tovább.


Az emberek között viszont nagyon sok a recesszív gén, vagy egyéb domináns tulajdonság amelyeket a modern társadalomnak köszönhetően nyugodtan örökít tovább az egyén. Nézz csak körül, mennyi ember tartja meg a fogyatékos, down kóros, zöldség idegszintű gyerekét, azután pedig még büszke is magára amiért egy életre ERRE kárhoztatta azt a szerencsétlen lelket.

2011. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, hogy mi az a geno-meg fenotípus (bár kezdem érteni), csak annyit tudok, hogy amikor életemben először megláttam a pasimat, akkor olyan erős vonzódást éreztem iránta, mint még soha senki iránt. Pedig akkor még együtt voltam az előző barátommal. Onnantól kezdve nem érdekelt senki más, csak ő, és össze is jöttünk, számomra hihetetlenül könnyen, amit a mai napig nem értek, hogy miért. (Neki eddig teljesen más tipusú csajok jöttek be.) Imádom az illatát, ami nem parfüm, nem sampon, nem öblítő, nem tudom, hogy mi, ez az ő illata, mindenhol érzem rajta, és megőrülök érte. Olyan, mintha kiszakítottak volna minket egymásból, egyek vagyunk, a szex valami hihetetlenül, földöntúli módon jó. Ha csak eszembe jut, vágyom rá, és ez irányomba is igaz. Na ez miért van?
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez józan paraszt nyelvre lefordítva azt jelenti, hogyha egészséges, szép gyereket akarsz, akkor egészséges, szép társat válassz magad mellé. :D
2011. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!