Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzen egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzen egy lány?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok! Szerintetek miért rossz ill. jó ha a lány kezdeményez? Kezdeményezzen egyáltalán?? ("kiszemeltje" 6 évvel idősebb:S)
2011. jan. 16. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 évvel idősebb, akkor már biztosan van tapasztalata és nem egy kezdő félénk gyerek, szóval hagyd rá :)
2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezzen nyugodtan:)

Vesztenivalód nincs!

20f

2011. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mér ne:D
2011. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
NEEEEEEEEEEE! Szerintem, ha tetszel neki úgy is lépni fog.
2011. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem inkább a férfi "dolga" kezdeményezni.

Ha egy nő nagyon nyomul, akkor könnyűvérűnek tűnhet a srác szemében.

2011. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezhetsz. Ha mindig arra vársz hogy a fiú kezdeményezzen akkor sokszor nem azzal fogsz járni akivel igazán szeretnél.

Lehet hogy aki tetszik az nem fog kezdeményezni pedig bejössz neki.

2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. válaszoló, miből gondolod hogy 26 évesen van tapasztalata?

lehet hogy most lesz öngyilkos a magánytól, és a te válaszod tántorítja el a női kérdezőt a kezdeményezéstől, és akkor kajak felakassza magát :D A te lelkeden fog száradni a halála :D

2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Marha vicces vagy :D
2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat (:

amugy a srác nem 26, hanem 6 évvel idősebb mint a lány, aki 16=p


várom a további válaszokat xD

2011. jan. 17. 16:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

miért ne kezdeményeznél? nem a középkorban élünk már.

én pl. nem nézem "könnyűvérünek" azt a lányt, aki kezdeményez, nem tudom ez a hülyeség a nők fejében hogy született meg, de semmi alapja nincs....szerintem sokkal gázabb az az álszent kislány viselkedés, amikor kelleted magad de nem mersz lépni, sokkal undorítóbb mintha odamennél hozzá.

"a fiú kezdeményezzen" - jól van, ti meg menjetek vissza az őskorba, " a fiú süssön húst, a fiú ejtse el a szarvasbikát, a fiú csiszoljon kőbaltát" pf


szóval én azt mondom lépj, ettől nem leszel "közönséges"...már ha normális a gyerek

2011. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!