Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk szerintetek? Lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek? Lányok, ha ilyet csináltok, mi szokott kisülni belőle?

Figyelt kérdés

Pl. minden lányhoz,fiúhoz kedvesek,jófejek vagytok az osztályban...De lányként átnéztek azon a fiú o.társatokon, aki tetszik, nem vagytok vele túl közvetlenek, nagyjából csak elviselitek,de ritkán mosolyogtok rá.

Fiúk mit gondoltok?Lányok ezzel a visszafogottsággal mit értek el?


2011. jan. 15. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még jó fiatal vagy.
2011. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre adott válaszok inspiráltak,mikor feltettem ezt a kérdést.... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14608..
2011. jan. 15. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Írjatok már légyszi!
2011. jan. 15. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

na... van ugy h a lany nem akar többet baratsagnal,de megis tetszel neki...iylenkor altalaban visszahuzodik,de probal azert ugy viselkedni,hulyulni veled is ,mint másokkal.

nem szeretné,h eszrevedd rajta,h tetszel neki...annak örülne,ha te kezdemenyeznel. neki esze ágában sincs,mert fel h beég,vagy nyomulosnak tünik. ha helyes gyereknek szamitsz,vagy ugy gondolod,h a lányok helyesnek tartanak teged,vagy atlagosnak,akkor valoszinu azert nem mosolyog rád,nehogy elarulja magát,h tetszel neki.

ez a hüvös viselkedés elég gyerekes,de bevallom,én is ilyen vagyok neha ha szerelmes vagyok. nehéz ám ugy önfeledten viselkedni ha a közelünkben van ,,a,, srác.

az,h mennyire közvetlen veled(ha tetszel neki biztosra) az attol is függ h te mennyire vagy vele közvetlen,barátságos. probalj vele hülyülni,vagy lépj,ha ugy gondolod bejössz neki. mert az ilyen tipusu lanyok csak akkor szabadulnak fel,ha ők is erzik h szeretik őket.

remelem erthetően irtam le :D

amugy ahny eves vagy??

15l

2011. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem így vagyok ha valaki tetszik azzal vhogy tudatom vagy észreveszi rajtam.
2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!