Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

December elején kezdünk el járni, majd szilveszter elött 3 nappal dobott mert nem volt rám ideje. Kollégiumban tanul, és már a 3. találkozón megcsókolt és megmondta hogy nagyon szeret. 1 hete ismét elkezdtünk beszélgetni - ő kezdeményezett - és kb minden nap SMS és telefonálás van. Ma találkozunk, amikor jön haza vonattal. Azt mondta még 3 napja, hogy sose akar többet elveszteni, és hogy nagyon belém szeretett.

Hiszek neki, csak van bennem egy alap para... Amúgy nagyon humoros és aranyos fiú. :)

17 éves énmeg 14. a kor nem izgat, csak hogy komolyan-e gondolja.. :SSS

(ja és tudom, van még 1000 ilyen kérdés, de engem úgy izgat mégis :D)


2011. jan. 14. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
én két éve (17 évesen) nem tudtam komolyan gondolni az ilyeeket hogy sose akarom elveszteni satöbbi, a legtöbb fiút a farkuk hajtja olyankor. persze van kivétel, biztosan van. de 17 évesen nem hiszem hogy olyan hu de szerelmes ha azért is dobott mert nem volt ideje.. ha én szeretek valakit mindig szakítok rá időt mert annál nincs fontosabb
2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és elmondom, hogy elég rossz tapasztalatok alapján egy 14 évest sehogy se tudnék komolyan venni.. ahhoz képest amilyen szinten látni őket manapság :P
2011. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó én nem olyan vagyok mint az átlag :DDD
2011. jan. 14. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az időhiány valójában a fontossági sorrend hiánya...
2011. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!