Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne most tennem, vagyis inkább hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szokásos szituáció...van egy lány...tetszik, mint atom...odáig meg vissza vagyok érte, pedig alig ismerem még, de van benne valami...nem tudom mi, de az nagyon, ami megfogott. Hetente találkozunk, mert olyan a szitu, de nem azért. A gond igazából az, h nem értem a jelzéseit, számomra kétértelműek és félénk lány nagyon. nem akarom h neki kellemetlen legyen, ezért nem tom mit csinálhatnék. tom h bejövök neki, a poénjaimon nevet, ha megérintem akkor az a jóleső zavartság van mindkettőnkben, szemezgetünk...minden klappol...mégsem tom mivan. nem fogom zaklatni, csak akkor inkább mondja h nem, felnőtt emberek vagyunk, csak nem vágom le a farkam emiatt.:) de azt sem mondja. jah...és nem csak játszik...tudom


Légyszi írjatok h mit csináljak


Köszi :)


2011. jan. 13. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy megfelelő szituációban csókold meg.

Ha visszacsókol vagy pofon vág és ott hagy, akkor egyértelmű a dolog...

2011. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gishart ***** válasza:
77%

Első


A legegyszerűbben úgy tudhatod meg, hogy mit szeretne, ha elhívod randevúra. Lehet akkor, amikor mondjuk amugy is beszélgettek, jól érzitek magatokat stb, akkor felhozod, hogy van e esetleg kedve elmenni valahova, kettesben. persze nem kell egyből valami étterembe menni. Megfelelő ilyenkor az is, ha csak elmentek sétálni, beszélgettek. Aztán alakul minden. Ha tényleg akarjátok, akkor észre sem fogjátok venni, s már egymás kezét fogjátok.


GLHF

2011. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. jan. 13. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt emberek vagytok,és ő gátlásos,akkor lehet,őt bántja a legjobban,hogy még odamenni sem mersz hozá,és nem mered közölni,mi a szitu.Erőt vehetnél magadon...
2011. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!