Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl öreg vagyok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl öreg vagyok ehhez a korosztályhoz?

Figyelt kérdés
Egy csomó 16-20 közötti csaj azért utasít el mert idős vagyok nekik.24/F
2011. jan. 13. 00:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
09:55: gratulálok, szerintem vegyél egy kutyaaaaaaat XD
2011. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

16-17nek túl öreg vagy

de a 18-20al semmi gond nincs:)

2011. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért keresek itt,mert mert volt egy barátnőm akit nagyon szerettem és kirakott 6 év után.Ő kicsit idősebb volt nálam.Egyszerűen nem akarok megint valaki olyanba beleszeretni akivel 1-2 év múlva már a házasságot,gyereket kell tervezni!
2011. jan. 13. 18:14
 14/18 anonim ***** válasza:
testvérem 23 és egy olyan lánnyal jár együtt már fél éve, aki most lett 17. Tök jól megvannak, de persze csajtól és a pasitól is függ, h összejön e...
2011. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én pl. 16 évesen még nem voltam lelkileg érett a szexre, és már a 18 éves barátommal is féltem a kapcsolat elején, hogy talán nem érti ezt meg, és nem fog várni rám... Szerencsére kiderült, hogy Ő is ugyanolyan szerelmes, mint én, és 1 évet is várt, és azóta is együtt vagyunk... Nem biztos, hogy minden lány emiatt fél, de lehet, hogy van, aki azért utasít el, mert aggódik, hogy nem várnál rá akármeddig ilyen téren. Szóval ha mondjuk összejönnél 1 16 éves lánnyal, akkor tudnál várni 1-2 évet, mire lefekszik Veled? 20/L
2011. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
50%
24vagy. és nálad még szóbajönnek 16 éves csajok?:/ nemtudom neértsed férre de szerintem az a 8 év nagyonsok... ilyen fiatalon 30 felett 8 év már nemszámit
2011. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Halálra szórakozom magam az ilyen abszolút kategorikus, szubjektív meghatározásokon, hogy a 16-17 még fiatal, meg az kis hülye, de a 18-19 már jó. Mintha a naptárhoz vagy a törvényileg nagykorúvá váláshoz lenne kötve a szellemi érettség. Mintha nem lennének 24 éveseket meghazudtolóan értelmes, kulturált, józan 16 éves lányok, és nem lennének hülye, viháncolós, buta tinibitch 19 évesek. Ugyanmár.


Tényleg mindig minden esetben egyénje válogatja. Attól függ, milyen családból jött, mennyit és hogyan foglalkoztak vele a szülei, milyen értékeket és tudást kapott eddig az iskolapadban, s olvasott-e esetleg már mást is életében a fészbúk-üzenetein kívül.


Az meg a legnagyobb sötétségre vall, ha valaki szerint egy 16 évessel szexelni, az pedofília. De nyilván az irigységre vezethető vissza az ilyen kijelentés. A pedofília egyébként is szexuálpszichológiai fogalom, súlyos betegséget jelöl, és nem büntetőjogi.


A büntetőjogban megrontás van, fajtalanság, szemérem elleni erőszak, erőszakos közösülés. És, ha Magyarországon egy lány/fiú elmúlt 14 éves, azzal szexel, akivel akar. Legyen bár vele egykorú, 5 vagy 25 évvel idősebb. Ezerszer leírtam már ezt itt. Olyan nehéz végre beleverni a kis agyatokba?

[link]

2011. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért nem jön neked össze semmi, mert a korodhoz képest éretlen vagy. Illetve az átlagnál nem vagy éretlenebb, de ez a normális lányoknak még nem jön be.

Majd ha lesz munkád, lesznek terveid, lesz jövőképed és céljaid, egész biztos hogy összejön. És ez nem a lányok hibája, hanem a tied. 24f

2011. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!