Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 felett nem késő tovább...

30 felett nem késő tovább tanulni? Főleg ehhez a korosztályhoz szól a kérdésem.

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki 30 felett szánta rá magát? Hol tanultatok tovább? Hogy egyeztettétek össze a családot, a munkát és a tanulást?
2010. okt. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
továbbtanulás alatt középsulit vagy egyetemet értessz? én estin érettségiztem és olyan 30 év körül volt az átlagéletkor. de 40 felettiek is voltak. egyetemen meg már színte általános dolog. egyáltalán nem ciki. levelezős szakok tele vannak, de nekem nappalin is volt csoporttársam aki 36 volt...
2010. okt. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nappalin nagyon elszántnak kell lenni azért szerintem 30 felett, sőt már 25 felett is, mert nehéz azt megszokni, hogy mennyire beszabályozzák az ember idejét...és, hogy nem kapsz évekig fizetést...de levelezőn/estin nem számít hány éves vagy

továbbtanulni pedig megéri biztos, nem elvesztegetett idő

2010. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én most konkrétan levelezőre gondolok, 2 év. Ma beiratkoztam, úgyhogy hajrá, remélem sikerülni fog.

2010. okt. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!