Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl öreg vagyok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl öreg vagyok ehhez a korosztályhoz?

Figyelt kérdés
Egy csomó 16-20 közötti csaj azért utasít el mert idős vagyok nekik.24/F
2011. jan. 13. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
kamuznak, vmi nemteccik nekik benned s erre fogjak...:)
2011. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A 16-17 éveseknél szerintem neccesebb, jobban egyénfüggő, ott még sok az agyilag éretlen kiscsaj. A 18-20 évesekhez egyáltalán nem vagy idős.

22n

2011. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kamuznak,de a te érdekedben.Nem akar megsérteni.Velem is előfordult néhányszor,hogy erre hivatkozott a kb 17 éves lány és egy év múlva össze költözött egy 40 éves pacákkal.

Mondjuk én azért nem tudtam egy csomót felszedni közülük,mert nem szívtam be,meg nem exeztem velük.A 16-18 évesek nagy részénél ez alap dolog.Nekem meg ilyesmire se időm sem kedvem.

2011. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamuznak. Én 19 vagyok, de lehet, hogy idősnek éreznélek és meg is mondom, hogy miért. Te már dolgozol, lehet, hogy egy kis lakásod is van már. Én meg egy szerencsétlen egyetemista vagyok és leszek is még négy évig. Akkor ha összeköltöznénk, akkor el kéne tartanod és az is rossz érzés lenne. A ház körüli teendők miatt abba kéne hagynom a röplabdát, mert így minden nap este 8ra érek haza és reggel meg megyek egyetemre.

Ha mondjuk én lennék 24 és te 29, akkor máris nem lennél idős.

2011. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A másik meg az a kérdés, hogy vajon megvár-e? nem érzi-e úgy 26 évesen (amikor én még mindig egyetemista leszek), hogy családot akar és hagy ott egy idősebb nőért, aki ezt megadja neki.

Nem az évekkel van itt baj, hanem azzal a különbséggel, ami közted és ezek a lányok között van emiatt. Inkább olyanokat próbálj keresni, akiknek max egy év van a suliból, úgy már nincsenek ezek a kérdések.

2011. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok és egyetemre járok én is és még fogok is 1-2 évig.Ismerőseim azt mondták,hogy csak a korom miatt utasítanak max el mert külsőre tuti bejövök nekik.Azért kérdezem itt mert idegenek véleménye jobban érdekel.
2011. jan. 13. 00:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nipredil, a szerelem nem olyan megfontolt, mint te vagy :)
2011. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 gyaszmadar ***** válasza:
29%
miért kezdenél ki 16 évessel te mocskos pedofil !!!!!!!!!
2011. jan. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én 14 vok a barátom meg 21 ! Na erre mit fogsz irni ? :)
2011. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért akarsz 24 éves felnőtt férfi létedre tinilányokkal ismerkedni? Saját korosztályból nem megy?
2011. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!