Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hogy tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy tudassam vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú az osztályból. De nem tudom hogy neki tetszek-e. Órákon néha ránézek és ő is. Szünetekben sokszor együtt vagyunk. DE félek ha megtudja, hogy nekem tetszik és neki meg nem tetszek akkor meg vagy hülyének fog nézni vagy már barátok se leszünk.
2011. jan. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy már barátok sem leszünk....:(
2011. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének nézni. Legrosszabb esetben megmondja, hogy nem tetszel neki, de ettől még barátok maradtok.
2011. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bassza meg pont ugyenez van velem is csak én a másik oldarról... hova jársz suliba?:D
2011. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki.. kitudja lehet hogy bejössz neki... ha meg nem akkor sem történi semmi eltelik néhány nap vagy egykét hét és minden ugyanolyan lesz...légy bátor és mond el neki:D sok sikert!
2011. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Am Balaton szemesre járok:)
2011. jan. 13. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
kár akkor nem te vagy az illető:/
2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Am te hova jársz suliba?
2011. jan. 14. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
veszprém , vetési:D már kezdtem röülni hogy lehet h te vagy az de hát mégsem :D
2011. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!