Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz ránézésre erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz ránézésre erről a két hölgyről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 12. 17:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A barnának kicsit furi az orra, meg a szája, a szőke meg kicsit agyonszolizottnak néz ki. De amúgy az összhatás jó, szépek a lányok és csinosak. Bár ezen a képen kicsit "Gyere, dugj meg!" tekintetük van, de ettől még nem biztos, hogy az életben is ilyenek, egy képről nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
2011. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

HA a jöbb oldali vagy akkor megadhatod a számod!!!de csak egy éjszakára!!!

XD

2011. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Hát... ha leszámítjuk azt a fél kiló vakolatot az arcukról, + a szexi ruhákat, akkor átlagos csajok.
2011. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
pasik akik írják, hogy ribik csak irigykednek, le merem fogadni hogy egy ilyen csaj közelébe sem jutnak, és csak akarná őket megdugni. női szemmel szép mind a kettő. 21L
2011. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

a ribizők között lennéék én is...de nemírtam így ki csak a telszáma kell:):):)

Nos nekem volt már ennél szebbb is...

de a szépség nem számít hogyha az ágyba semmit nem tud a nő!!!

Amugy a normális pasik normális csajokat szeretik és ebbe már nem fér bele ha egy csaj nagyon szép...és ha ribancozzuk őket akkor ennek oka is van(tapasztalati)...

2011. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Nekem meg sok szép ,kedves és intelligens(+humoros) barátnőm van.

Na bummm!Nem kell elitélni kép alapján szerintem.

Egyébként láttam én már ronda csajt akiben egy cseppnyi erkölcs sem volt.

2011. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Csak az első két oldalnyi választ olvastam el.

Ránézésre azt gondolom a lányokról (és most lepontozhattok), hogy igényesek, adnak a megjelenésükre, tesznek azért, hogy így nézhessenek ki. Szerintem szépek, és barátságos a mosolyuk (nem keltenek bennem ellenszenvet). Így kép alapján kb ennyit gondolok róluk, a viselkedésük lehet, hogy másról árulkodna, na de videot nem mellékeltél :)

25/L

2011. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

"de a szépség nem számít hogyha az ágyba semmit nem tud a nő!!! "


Nem a nőnek kell jónak lenni!

2011. jan. 12. 19:36
 39/46 anonim ***** válasza:
<3 Pont az eseteim.
2011. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
tudom hogy nemcsak a nőknek kell jól dugni!tapasztalatom szerint a magyar lányok...gyengék!de a háziasszonyok:-)
2011. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!